Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatodszor is megjött a nem...

Hatodszor is megjött a nem várt! Hogy tudnám elterelni a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Állandóan az jár az eszemben, hogy mikor is lesz pém, mikor kell ovu tesztelnem, hogyan időzítsünk, hogy biztos ne késsünk el, stb.

Nagyon csalódott voltam, mikor pár nap késéssel megint megjött. Tudom, hogy nem segít a görcsös akarás, de egyszerűen már a munkám se foglal le. Nem tudom hogyan tudnám a fejemből kiverni ezt a témát!!


2008. aug. 11. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
rossz hír!sehogy!!hiába mondják hogy ne foglalkozz vele,majd jön amikor nem is gondolsz rá,meg görcsösen nem szabad akarni mert...ezek csak dumák!aki igazán akarja,és persze ráadásul már egy ideje,annak ezek a dolgok nem segítenek!én is képtelen vagyok mással foglalkozni,nem megy!!!és nem is erőltetem,mert agyilag még nem jutottam el oda,hogy el tudjam engedni a gondolatot hogy:babát szeretnék!sajnálom,de szerintem erre nincs gyógyír!én maximálisan tudom mit érzel!
2008. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csak azt tudom én is mondani amit az előttem lévő, mert aki igazán akarja az nem tud másra gondolni. én sem. de ha tanul az ember, dolgozik, és sportol, talán kifárasztaná, hogy gondolkodni is tudjon.
2008. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Igazándiból a páromnak már azt is felvetettem, hogy elmegyek "agyturkászhoz", de azt mondta, hogy szerinte nincs értelme. És talán igaza van.

Nem tudok nem erre gondolni, hiszen annyira szeretném, hogy közös babánk legyen.

Próbálok új dolgokkal foglalkozni, de minimális az az idő, amíg leköti a figyelmemet.

2008. aug. 11. 13:39
 4/8 anonim válasza:

szia! mi a férjemmel 9 hónapig próbálkoztunk, én is szinte már az őrületbe kergettem, hogy most van a megfelelő idő, most KELL hancurkázni, és ez még jobban stresszelt mindkettőnket, amúgy mindkettőnk munkahelyén is van elég stressz....már odáig jutottam, hogy az orvosomat megkértem, nézzünk egy teljes körű vizsgálatot, hogy lehet-e egyáltalán babánk.

aztán szerencsére sikerült úgy kiválasztani a rövidke nyaralásunk időpontját, hogy akkor volt peteérésem, és a pihenés, a levegőváltozás, és talán még az is hogy nagyobb társasággal nyaraltunk/tehát nem csak magunkkal voltunk elfoglalva/, sikert hozott. Javaslom próbálkozattok hasonlóval, vmivel ami mindkettőtöket kikapcsol és pihentet és mégis elteri a gondolataitokat...

2008. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is a 8 hónapnál tartunk!! Nem állítom, hogy nem tudok másra gondolni, mint a babára, mégsem sikerül. A dokim most küldi el a férjemet vizsgálatra, lehet, hogy ettől ő is megnyugszik és sikerül... Rövid nyaralásunk alatt sajnos nem lettem babás, de ezek szerint még a 9 hónapban is összejöhet minden orvosi segítség nélkül:))
2008. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szió! igazabol a media a hibas, mi marcius óta szeretnénk babót, és mind a ketten azt kepzeltuk, hogyha nem vedekezunk, majd rogton sikerulni fog! hát nem :))


Ha terveztek babót (ha mar megtetted, akkor elnezest), mindenképpen menj el nogyogyaszhoz rakszuresre, még mielott teherbe esnél.


Mi türelmetlenek voltunk, segítséget kértem :D

Így az én nődokim adott előszor valami homeopatias cseppet (mastodynon, vagy mi volt), aztan egy honap mulva clostylakarmit, na, az valami csodaszer, rogton osszejott a dolog :))


Tényleg nem olyan konnyen jon az ossze, csak amikor fiatalok voltunk durvan rankijesztettek.


drukkolok!


11hetes kismamó

2008. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már mi is a 9. hónapnál tartunk... Próbálj meg vmin változtatni, pl. kezdj el sportolni, ha eddig még nem tetted, vagy válassz egy új hobbit, tanulj vmit, stb. Utazzatok el pár napra pé idején, ez már sokaknak bejött. Jót tesz a masszázs is, segít ellazulni, kikapcsolni. Ezen kívül fontos, hogy pozitívan állj a dolgokhoz, próbálj meg ne elkeseredni, ha megjön, hanem tekintsd egy új kezdetnek! :) Remélem hamarosan összejön mindannyiunknak, kívánom, hogy sikerüljön minden babára vágyó párnak! ;)
2008. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok. Valóban pé idején leszünk szabin a párommal és ráadásul a 25. szülinapom környékére esik, uh nagyon reménykedem, hogy Ő lesz az én legszebb ajándékom!!
2008. aug. 12. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!