Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kellene valami jó ötlet, ami...

Kellene valami jó ötlet, ami eltereli a gondolataimat a babáról. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
nem akarok több csalódást...
2009. máj. 28. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy tanfolyam. De én mióta ide fellépek, teljesen rá vagyok görcsölve. Lehet, hogy ritkábban kellene idelátogatnunk?

Vagy menjetek el a pároddal pár napra pihizni egyet! Biztos kikapcsolnál!

2009. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a sikert az hozta meg, hogy a ferjem elutazott harom napra a noverevel hosszu hetvegezni. Akkor mar fel eve probalkoztunk eredmenytelenul. Bevallom, hogy kicsit merges voltam eleinte amiatt, hogy en nem mehetek, pedig mar elotte harom honapja tudtam, hogy kettesben szeretnenek lenni, mert nagyon ritkan talalkoznak.

Csereben en elhivtam magunkhoz a baratnomet (mi kulfoldon elunk, o Magyarorszagon), harom napig logtunk egyutt, csavarogtunk, beszelgettunk, csajbuliztunk. Akkort eszembe sem jutott, hogy a baban gorcsoljek.

Harom nap utan mar annyira hianyoztunk egymasnak a ferjemmel, hogy majd szetteptuk egymast, egesz heten olyanok voltunk, mint a nyuszik.

Utolag rajottem, hogy epp akkor volt peteeresem, de akkor eszembe sem jutott, nem is homeroztem, nem figyelgettem magam.

Es megfogant a fiunk, aki mar fel eves.

Ugyhogy en tudom ajanlani, hogy jo idozitessel valjatok el egymastol par napra a paroddal (azert ne a kulonlet alatt legyen peteeres), erezd magad jol te is, o is, bulizzatok (hiszen lehet, hogy utana jo ideig nem fogsz tudni).

2009. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a "menjünk el pihenni" már megvolt... nekem egyébként segített ez az oldal. vannak olyan pillanatok, amikor válaszolok egy kérdésre és kiderül, hogy nekem is szól. pl. hogy nem kell minden pillanatba tesztért rohangálni, mert ha baba van, akkor ráér, ha meg nincs, akkor úgyis mindegy. nem hiszem hogy mostanában tesztelni fogok... majd esetleg két hónap késéssel :)


az a baj az egyéb program szervezéssel, hogy beteg a nagy-nagynéném, és nem tudok elszabadulni mellőle, csak nagy ritkán... de majd igyekszem, csak nem könnyű. köszi a tippeket :)

2009. máj. 29. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!