Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit + palástfű tea teherbee...

Elevit + palástfű tea teherbeesés előtt jó ötlet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy Elevitet fogok venni és szedem vagy 3 hónapig, plusz iszom ezzel együtt a palástfű teát. Szerintetek így nagyobb esélyem lesz a teherbeesésre? Összefér ez a kettő? Mást nem akarok szedni, inni, ezekre gondoltam. Szerintetek?
2010. okt. 1. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elevit jó lehet, felkészíted vele a szervezeted a babára, meg még plusz vitaminokat is ad. A palástfű teát a ciklus második felében tanácsosabb inni a beágyazódás segítésére, az első felében cickafark teát javasolnak, mert ez segíti a peteérést.
2010. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én amikor még csak készültem a terhességre elkezdtem szedni az Elevitet, aztán 2 hónap és +4 kg után abbahagytam, mert a baba nem akart összejönni, én meg kihíztam az összes nadrágomat. Aztán próbálkoztam a cickafark+palástfű kombinációval, nekem nem segített. Majd mikor már semmit se szedtem, megfogant a kisfiam. A pozitív teszt után kezdtem szedni az Elevitet és a folsavat. Most itt rohangál körülöttem a 21 hónapos manóm :)

Ez persze csak egy példa a sok közül, természetesen, nem biztos, hogy nálad is így lesz. Ártani nem ártasz velük, az biztos.

2010. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert semmit nem szedek, és szeretnék babát, de még nem jött össze. Hátha ezekkel rásegítenék...
2010. okt. 1. 11:14
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 1. 11:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából Elevitet szedtem már 1 hónapig, de nem estem teherbe azóta még sokáig, aztán gondoltam felesleges szednem, minek, ha még mindig nem jön össze. Szóval letettem róla. Most megint úgy tervezem szedni akarom legalább 3 hónapig, és ha még mindig nem leszek terhes, akkor megint leállok...minek szedjem évekig, ha nem jön össze a baba, akkor meg felesleges.
2010. okt. 1. 11:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem jön össze a baba és folyamatosan szedem, akkor pénzkidobás.
2010. okt. 1. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!