Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy döntenétek a helyemben?...

Hogy döntenétek a helyemben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én babát szeretnék, a párom nem még. Van egy jól fizető állásom, amire be lehetne vállalni, de csak akkor maradok itt, ha szülhetek. Kaptam egy külföldi munkalehetőséget, amit akkor vállalnék el, ha semmiképp nem jön szóba baba. Viszont, ha azt vállalom, ugye oda adózok, ha onnan 2 év múlva visszajövök, akkor meg mire vállalnánk babát Mo-on? Hogy semmilyen juttatásban nem részesülök itthon? Nehéz meghoznom a döntést, mert jó pár évre szól, és nem úgy, hogy majd fél év múlva eszébe jut a páromnak, hogy jöhet a gyerek, mert akkor már nem fog menni. Mit tennétek? Nem tudok rá hatni, hogy gondolkodjon előre...
2010. jan. 22. 09:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10:16-os vagyok.

Ja igen, az én exem is imádta a gyerekeket, de csak a másét:) Pl. a hugom kislányával órákat elbohóckodott, eljátszadozott, én meg olyankor mindig ellágyultam, hogy jaj, de jó apa lesz belőle és mindig reménykedtem, hogy na majd most ő is apa akar lenni.

De nem akart, mindig csak majd. Hol a pénz, hol a kicsi lakás, hol másmiatt.

Hát ennyi az én véleményem. Én borzasztók találom azt, ha egy párnál csak az egyik fél akarja igazán én nincs összhang ebben a kérdésben, ami pedig szerintem az egyik legfontosabb egy kapcsolatban.

2010. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!