Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogyan éli meg a sikertelen...

Ki hogyan éli meg a sikertelen hónapot?

Figyelt kérdés
Bennem felcsillant szeptemberben a remény, úgy éreztem minden összejött, olyan boldog voltam, ha csak rá gondoltam, hogy most végre! De sajnos nem. Figyelem a hőmet, láttam, mikor volt ovu, szerettük is egymást rendesen, de mégsem sikerült.
2014. okt. 2. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ez volt a múlt hónapban, csalódtam is. Ebben a hónapban pedig 4. napja pecsételek, szerintem megint meg fog jönni. Most nem aggódok, nekünk ez a 2. próbálkozós hónap, úgyhogy még annyira nem visel meg.
2014. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is még csak 2 hónapja próbáljuk, de pont tegnap megjött és kicsit elszomorodtam, de úgy vagyok vele, hogy pont azért kezdtük el időben próbálni, hogy nem baj, ha csak egy fél év múlva jön össze, persze azért minden hónapban nagyon szorítok, hogy ne jöjjön meg.
2014. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi március óta próbálkozunk... Mindig rosszul élem meg, hogy megjön... :( Múlt hónapban clostit szedtem, az most ebben a hónapban is kitolta a peteérésemet a 18. napra... Most várok csendben, türelmesen...
2014. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3.5 év alatt volt "egy pár" sikertelen hónapom. (Közben egyszer pozitív lett, csak missed ab lett a vége, egyszer meg 2 napig halvány pozitív volt és 4 nap késéssel megjött...)Néha pityeregtem, néha ittam egy Martinit, néha megráztam magam és azt mondtam: "Új hónap, új esély"...Végül lombikkal elsőre sikerült:-)
2014. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!