Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany sikertelen honap utan...

Hany sikertelen honap utan kezdtetek Clostilbegyt-et szedni?

Figyelt kérdés
Es mikortol jott ossze a baba?
2014. aug. 10. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
33-36 napos ciklusoknal mikor van peteeres? Menszeszt is meghozza a 28dik napra?
2014. aug. 10. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnél kb fél év után írta fel a doki. A másodiknál amikor a 4. hónapban nem jött össze elmentünk, megnézte, hogy a petefészekkel minden oké-e (nincs-e ciszta...., mivel nekem a jobbat előtte el kellett távolítani dermoid ciszta miatt), és felírta. Mindkét esetben abban a hónapban össze is jött a baba. Szerencsére nekem "csak" ennyi rásegítés kellett.
2014. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én elég speciális eset vagyok ilyen téren, mert rögtön első próbálkozásra sikerült spontán egy ikerterhesség, ami elhalt, műtéttel kellett befejezni. Ez után, mikor elkezdtünk újra próbálkozni, nem volt ovum, úgyhogy nem jött meg. Elmentem a dokimhoz azzal, hogy nem jön meg, és nem vagyok terhes. Mikor látta, hogy mi a helyzet, azonnal írta a norcolutot, hogy megjöjjön, meg clostit, hogy legyen ovu, úgyhogy én lényegében egy hónap után kaptam. Ez a második clostis hónap, épp várom az eredményét.
2014. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ohh, bocsi, a másik kérdésedre válaszolva peteérés a következő mensi mínusz 14 nap a többségnél. Vagyis 33 napos ciklusnál a 19. nap, ha minden igaz. Ha tutira akarsz menni, a 12-22. nap között naponta, kétnaponta szex, akkor nem lehet lemaradni :)
2014. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első babánál több mint 1 év után mentem orvoshoz.Vizsgálatok után felirtám a Clostit.A 3. Clostis ciklusban lettem terhes.(ez volt a 20. próbálkozós hónap)

2. babánál hamarabb mentem dokihoz.A 11. próbálkozós hónapban felirta a Clostit.3 ciklust Clostiztunk és nem jött a baba.Ezután a 4. closti mentes ciklusban estem teherbe. (ez volt a 18. próbálkozós hónap)

2014. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!