Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tabletta után mi...

Clostilbegyt tabletta után mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Most szedem harmadik hónapja, ezen kívül még van a következő hónap (5 tabletta ciklusonként). Ha most sem esek teherbe, akkor mi a következő lépés? A doki azt mondta, hogy legközelebb már mással fogunk próbálkozni, de azt nem mondta mi lesz az.
2014. márc. 24. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapot szoktak ajánlani vagy ugy több hónapot hogy avn mindig közte egy hónap szünet. a closty-nak van uolagos hatása több hónapig nekem 2 havinak 5 hónapig volt hatása. A következö léépés már az inszemináció vagy nem ártana átjárhatósági ha az még nem volt. De ha van hormon probléma akkor azt kéne elöször helyre takni, sajnos sok orvos nem a kiválto okot kezeli hanme feleslegesen elkezd stimulálgatni, és az még a jobbik ha csak clostyval, sokaknak lombik van rendes kivizsgálás vagy félre diagnosztizálás mellett feleslgesen
2014. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miért kaptál clostyt.
2014. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Úgy kaptam en is, hogy először 2 hónapig, majd 2 hónap szünet es most kaptam megint 2 havi adagot. Azért kaptam, mert többmint 1 éve próbálkozunk es nem estem teherbe. ( de volt közben 1-2 hónap megszakítás amikor rajtunk kívülálló okok miatt nem sikerült együtt lenni megfelelő időben). A doki uh-gal megvizsgált, azt mondta nem lat semmi problémát. Ja es 38 éves vagyok, van mar egy gyerekem, aki simán, elsőre összejött.

Szóval igy mire számíthatok ha legközelebb visszamegyek es meg mindig nem leszek terhes? Es a páromat nem fogjak megvizsgálni?

2014. márc. 24. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
És milyenek lettek a hormonvérvétel eredményeid?
2014. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hormonvérvételen még nem voltam. Csak meg uh-ozott. Gondolom akkor az lesz a következő.
2014. márc. 25. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én akkor dokit váltanék. Clostyt hormonlabor nélkül csak a legnagyobb kóklerek írnak fel. Ilyet nem szabadna.
2014. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig sokan ajánlottak ezt a dokit, csak jót írtak róla, (ezen az oldalon is, a nevet nem írom le) ezért választottam ot. Es teherbeesesi problémákkal is foglalkozik. Akkor nem tudom mit tegyek, meg gondolkozok addig mi legyen. Mindenesetre köszi.
2014. márc. 25. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen nagynevű doki van. Engem az egyik legelismerteb majdnem kinyírt a felelőtlenségével.
2014. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!