Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy élitek túl a sikertelen...

Hogy élitek túl a sikertelen hónapokat?

Figyelt kérdés

Csak 2 honapja probàlkozunk,de ugy sejtem,megint nem sikerült.

Borzalmas èrzès :(


2014. júl. 4. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Na gyere vissza nyavajogni ha több mint egy éve nem jön össze!!!
2014. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
2 honap utan mar 'tulelni' kell? Biztos neked valo ez a gyerek-dolog...?
2014. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van egy fiam.Szóval tudom mivel jàr egy gyerek.

2 ève vàrom a kistesót. Eddig egyèb okok miatt nem lehetett. Most meg nem sikerül. Nem tartom magam nagy nyavajgósnak,sem lelkisnek,de igen,nekem ezt is túlèlni kell.

Respect azoknak,akik hónapok,èvek óta sikertelenül próbàlkoznak,de azt hiszem,azt sem kell leszólni,aki èvek utàn vègre eljuthat odàig,hogy egyàltalàn próbàlkozni tud,ès akkor szembesül azzal,hogy ez nem is olyan egyszerû...

2014. júl. 4. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi egy éve próbálkozunk a 2. babával és még semmi. :( Minden hónapban elszomorodom, mert szeretnék már nagyon tesót, de aztán megyek tovább. Új hónap, új esély. És addig meg leköt a 3,5 évesem. :) Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön! :)
2014. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a 2. baba - az akkor még 2 évesem mellé - összejött elsőre, 5 hetesen elvetéltem, azóta szüneteltettük a témát (bár inkább vártam volta fél évet egy problémamentes terhességre, mint egy vetélés). Most eltelt fél év, most próbálkozunk újra. Nem vagyok már türelmetlen, csak izgatott és nagyon félek. Megtanultam egy életre a leckét decemberben, a jó dolgokra várni kell! :) ♥ És ennél jobb dolog sosem történet egy nővel, hogy babát várjon! :)
2014. júl. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 9honapja eredménytelenül:-(nekem ez lenne az elsö,de nagyon nem akar ösze jönni:-(talan mert annyira akarjuk már,görcsölgetünk miért nem?most megfogadtam nem agyalok,nem szamolgatok stb...:-)sok sikert :-)
2014. júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyerekvállalással kapcsolatos problémák miatt nem tudtatok eddig próbálkozni?Egyébként ilyen szempontból minden rendben van? Mármint van peteérés,jók a hormonok?
2014. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem,egyèb okok miatt nem tudtam nemi èletet èlni.
2014. júl. 5. 10:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem első baba lenne és már 1 éve próbálkozunk, úgy érezem én már soha nem leszek anya :(
2014. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!