Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudtátok, hogy a...

Honnan tudtátok, hogy a babátokat érzitek mozogni vagy v-mi mást?

Figyelt kérdés
19 hetes múltam. Nem tudom, hogy a babámat érzem vagy csak v-mi bélmozgás félét. Érzek v-mit amit eddig nem de nem mondhatom határozottan, hogy ez az lenne? Ti, hogy voltatok ezzel? És mikor tudtátok már biztosan, hogy az a baba?
2010. jan. 21. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, olyan mintha ott belül mozgolódna a bélrendszered, mintha kis buborék lenne benne, de ezt attól függetlenül érzed, hogy ettél vagy ittál-e valamit előtte? szerintem 99%, hogy a babád jelez....
2010. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor már egyértelműen el tudtam őt külüöníteni a bélmozgásoktól és a hasi erek lüktetésétől. Ezt onnan tudtam, hogy a mozgás rendszertelen volt, nem pedig ütemes. De én ekkor már 20 hetes voltam. :-)
2010. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mind így volt nálam is, még annyit tennék hozzá, hogy az első megmozdulása után minden nap éreztem. Innen lettem biztos benne.
2010. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!