Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok e már olyan fáradtak,...

Voltatok e már olyan fáradtak, hogy az ágyból alig tudtátok a Babátokat kivenni?

Figyelt kérdés
8 hetes a picim, fáj a fejem, beteg is vagyok, a férjem is krónikus alváshiányban szenved..Biztatást kérnék szépen..:)
2010. aug. 13. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en is megjartam ezt az utat (kiveve, hogy nem voltam beteg de faradt az nagyon). Ennyi kavet eletemben nem ittam mint a kisfiam szuletese utan az elso 2 honapban. :) De kitartas, mert hidd el ahogy no a baba konnyebb lesz. Az en kisfiam mar 6 honapos mult es nagyon szepen eljatszik egyedul, es az ejszakakat is 9-10 hetes kora ota kezdte ataludni es innen lett konnyebb mindenkinek az elete. Minden kezdet nehez es nem egyszeru anyanak lenni, megszokni az uj eletet de meglatod hamaraosan beleszoksz az uj szerepbe. Kitartast!
2010. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes, csak egyszerűen rámjött ma az álomkór, a férjem már megkérdezte, jól vagyok-e... A kisfiam is rosszul aludt ma délután, már kétszer felébredt. Nem tudom, hányadik kávét iszom most, és semmi erőm, kimennék a világból legszívesebben, olyan unott vagyok ma:((
2010. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.Császár után nem foglalkoztak a csecsemősök a babákkal nekem kellett félbénán ellátnom,ráadásul szülés előtt már 4 héttel nem tudtam normálisan aludni sem éjjel sem nappal.Ömlött rólam a víz és 40.héttől befektettek a szülészetre a babás "kórterembe" ahol 1-2 baba egész éjjel sírt.Képzelheted,így szültem 2 hét múlva.Mikor hazajöttem alvajáró vtam de még a monitort sem láttam mert összefolytak a betűk.Nagy kitartás kell de a kislányom feledtette velem a fáradtságot és azóta este 9-től reggelig alszik.Mostmár jól vagyok.Előtte 10-12 órákat is képes voltam szunyálni:)
2010. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs:összefojtak
2010. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is volt ilyen főleg az első hónapokban,de azóta sokat javult a helyzet talán a szervezetem is kezdett hozzászokni a jóval kevesebb alváshoz.Most egy éves a kisfiam még soha nem aludt át egy éjszakát sem, általában 2szer kel ,de ez már fel sem tűnik.Kitartás !!Hamarosan javulni fog.:)
2010. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 octillery ***** válasza:
37%

Volt az a fáradtság, és még mai napig is előfordul néha. 11 hónapos a leányka.

Az összefojás jobban nézne ki elipszilonoslyével.

2010. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztelek,nyelvész asszonyság!!
2010. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!