Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki tudtatok kapcsolódni,...

Ki tudtatok kapcsolódni, amikor először másra bíztátok a babátokat? 11 hónapos a fiam, a férjem rábeszélt hogy csináljunk egy görbe estét, mert szerinte rámférne.

Figyelt kérdés
Anyukám örömmel vállalta holnap éjszakára, holnap délután el is viszi. Félek hogy minden percen azon aggódnék hogy mi van vele. Eddig benne voltam, de ahogy közeleg az idő egyre rosszabbul érzem magam. Úgy érzem hogy elárulom, lerázom őt. Tényleg jó lenne egy kis kikapcsolódás, már 11 hónapos és még sose mentünk sehová. Aludt már a nagyival, de mi ott voltunk a másik szobában. Többször is volt ilyen. Pihenni mentünk hozzá, akkor hamar elaludtunk, a fiam meg nagyival aludt el, és vele is kell. Akkor nem volt gond. Szerintetek akkor sem lesz gond, ha mi nem leszünk ott?
2009. okt. 1. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy nagyon jó kapcsolatban van anyukámmal, imádják egymást.
2009. okt. 1. 17:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi már többször is otthagytuk anyukámra a 6 hós lányomat. Először 5 hónaposan, egy éjszakára. Nagyon jól elvoltak, semmi baj nem volt vele. Novemberben tervezünk egy szabad hétvégét és ha összejön 2 éjszakára hagyom anyára a gyereket. / CSAK az anyámra merem rábízni!!!/Egyszer anyósomnál hagytam fél órára, de soha többet!
2009. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak élnének nálunk a nagyszülők, de sajnos egy sincs, 1 éves a kisfiunk, azóta nem voltunk kettesben sehol sem. Pedig ráférne a kapcsolatunkra. Én személy szerint örülnék egy ilyen lehetőségnek. Aztán ha nagyon nem érzed jól magad még mindig haza lehet menni, nem? De szerintem jó lesz :)
2009. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én is kizárólag anyukámra bízom, anyósra egy percre sem bíznám!
2009. okt. 1. 17:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 1. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos sokan lepontoznak,de mióta nem szopik/4 hónapos kora óta/ Azóta minden második hétvégén mamánál alszik vagy elmegyünk kikapcsolódni a férjemmel vagy dolgozunk.Semmi gond nincs vele.Mindegyik mama betartja a kislányom napirendjét stb.Nagyon jól érzi magát ott is de ha hazahozom annak is nagyon szokott örülni. Ennyi kikapcsolódás belefér! Attól még nem leszel rossz anya! Sőt hosszú távon a gyereknek is jót teszel.Jobban alkalmazkodik másokhoz és nem annyira anyás stb.Most 11 hónapos.
2009. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!