Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy gyözzem le azt hogy ne...

Hogy gyözzem le azt hogy ne akarjak mindig csak enni?

Figyelt kérdés
van hogy egész nap nem kívánom a kaját aztán utánna meg semmi nem elég, probáltam hogy iszok vagy eszek gyümölcsöt de az nem elégiti ki az éhségemet. 33hetes vagyok és már igy is túl haladtam az átlagos sujt és még nincs vége.
2010. jan. 21. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szöllő cukrot a diétázók is használják nassolás helyett.

Csökkenti az étvágyat és nem hízlal. Nem tudom, hogy jó e a te problémádra, de hátha.

2010. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megéhezel, egyél levest. Kicsi a kalóriatartalma, ugyanakkor jól telít, és a kismamáknak a megfelelő vízbevitel is nagyon fontos.
2010. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld hozzászoktatni magadat a napi 3 étkezéshez. Persze estére már duplán megéhezel a leírtak alapján.
2010. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! kiprobálom remélem segít:)
2010. jan. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!