Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Köszönet, hála Nektek?

Köszönet, hála Nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap teszteltem, és pozitív lett!:)

Szeretném megköszönni mindenkinek, aki az oldalt látogatja. Rengeteg hasznosat tanultam. 3 hónap alatt már én is értettem mi az a hőmérőzés, mikor van ovu, stb. :)

Csak azért írom le a történetem, hogy akik már régota próbálkoznak, vagy csak nemrég kezdtek bele, azok is türelmesek legyenek.

2009 májusában kezdük a próbálkozást, de a menzeszem rendszertelen volt, ezért nehéz volt az alkalmas időpontot eltalálni. Aztán szeptemberben elkezdtem hőmérőzni, sajnos pont ekkor lett egy 45 napos ciklusom.

Orvoshoz fordultam. Egyből Clostylt javasolt, de vizsgálatok nélkül. Én eldöntöttem, hogy lehetetlen hogy bármi problémám legyen. Mivel szeptemberben abba hagytam a sportot, gondolván babaprojekt van, nem erőltetem meg magam, ezért úgy döntöttem talán ez zavart be a ciklusomba és újra futni kezdtem. Közben felkerestem egy másik orvost, aki kivizsgáltatott. UH-n rendben volt minden, majd jött a hormon labor. 3 napi rendben volt, 21. napi nem mutatott peteérést. Én állítottam neki, hogy a 23. napon volt, érzetem, a hőm is mutatta. Láttam rajta a kételkedést, de újabb labort javasolt egy héttel később. Ezen még ő is megdöbbent. 23 napon peteérés. Mondta, hogy ezután páromat vizsgáljuk ki. Ez volt múlt héten. Én akkor azt mondtam neki, hogy mivel párom vizsgálatára csak hétfőn kerülhet sor, halsszunk rajta egy hetet és várjuk meg, hogy lesz e vérzésem.

Hát nem lett:)

Hülyén hangzik, de hinni kell, és bízni...

Kitartást Nektek csajok!

Íme a görbém:



[link]


2010. jan. 21. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2010. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gratulalok es boldog babavarast!! :)

Egyebkent az en babam is a ciklusom 22-dik napjan fogant. Nagyon rendszertelenek voltak a ciklusaim ezert elkezdtem hasznalni az ovulacios tesztet. A 10-dik napon kezdtem es mar nagyon el voltam keseredve amikor a 17-18-dik napon jartam es semmi jele nem volt az eros masodik csiknak. Ferjem tanacsara nem hagytam abba a tesztelest es mindenik ovutesztre rairtam a napot amikor teszteltem, hogy majd a dokinak is megtudjam mutatni, ha esetleg nem lesz pe-m. Nagy volt a dobbenet amikor a 21-dik es 22-dik napon erosebb lett a tesztcsik mint a kontrolcsik. Ekkor meg is fogant a babank akit jovohonapra varunk. Sok boldogsagot nektek es vigyazzatok magatokra! :)

2010. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást!
2010. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!! :)


Sok boldogságot és könnyű terhességet!


15 hetes kislány anyukája

2010. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből gratulálok és boldog babavárást!!! Tök jó hogy leírtad és ilyen pozitív élményről is olvashatunk! Én is rengeteget tanultam itt. Minden jót neked!
2010. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Akkor tehát a sportot nem kell mellőzni a babaprojekt allatt,ugye? Én heti 3-4-szer aerobikozom,akkor nem kell abbahagynom? Nem gátolja a megtermékenyülést a sport?

Gratulálok neked szívből és jó babavárást!

2010. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szuper! Szívből gratulálok! Jó hogy megosztottad velünk a boldogságodat. Jó egészséget kívánok nektek és hatalmas pocakot!

J.

2010. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!