Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan nézem meg a méhszájat?...

Hogyan nézem meg a méhszájat? És mikor tudom, hogy baba van? Ma este én is kipróbálom, ugyanis ma kellett volna megjönnie, de még semmi! Hála Istennek! Leírnátok részletesen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem soha nem jutott eszembe,hogy nézegessem a méhszájamat....

A legegyszerűbb,hogy még vársz 2 napot,ha addig nem jön meg, akkor veszel egy terhességi tesztet.

2010. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fürdés közben néztem akkor már jól kiázott a kezem..megmostam "ott" és térdelve vagy gugolva vagy egyik lábad föltéve tudod megnézni.Ha magasan van vagy nem elérhető és kemény zárt akkor lehet babára gyanakodni,ha könnyen elérhető puha vagy enyhén nyitott akkor vérzés közeleg.DE!Ez is olyan hogy viszonyítás kérdése(mint a hőmérőzés)Nem elég egy nap nézni:-)
2010. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem se egy biztos módszer,én is babát szeretnék,szombat este még zárt volt,kezdtem örülni és reggelre mégis megjött!De kívánom hogy te sikerrel járj,ez csak az én esetem!
2010. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
áruljátok már el h mi a francért kell magatoklnak nyúlkálni?és ha baba van a dologban azt összeszedtek valamit??nagyokosok.....
2010. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi "nagyokos" de szerinted a doki hogy nézi meg a méhszájadat,ha jó tiszta kézzel nyúlsz fel semmi bajnak nem szabad lenni,és szexelni is szabad terhesség alatt akkor pedig mint tudjuk a pénisz ér oda!De biztos nem vagy kétségbeesett gyermekre vágyó!Szerencsés vagy!Harmadik voltam!
2010. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, amikor nem elérhető a méhszáj, de puha?
2010. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!