Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nincs egy olyan oldal ahol...

Nincs egy olyan oldal ahol részletesen leírják mit lehet és mit nem lehet enni hasfájós baba mellett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy táblázatot, ami összefoglalja, hogy mit ajánlott kerülni, de ez egyénenként változik, nálunk pl. egyáltalán nem ehettem semmi tejes dolgot, mert rögtön fájt a picim pocakja.


[link]


remélem segítettem

2011. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]



Én már jóformán semmit sem ettem a babám mellett, mert egyfolytában ordított. Nem mertem kísérletezni, egyszerűen lemondtam inkább mindenről.

Sajnos az egész napot végigüvöltötte még így is. Úgyhogy nem tudom mi baja volt. Vagy hasfájás, de csak úgy, mert mondjuk gázos volt szegény, vagy valami teljesen más dolog...

2011. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Sajnos nálunk is nagyon hasfájós a pici.

2011. márc. 18. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!