Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki egy 8 hetes baba...

Hogy néz ki egy 8 hetes baba napirendje (nálatok hogytelik egy nap)? Légyszi irjátok le részletesen mikor eszik, alszik és mennyit van fönt napközben, mivel játszik és mikor sétáltok?

Figyelt kérdés
Nagyon várom a válaszokat?irjatok minél többen, légyszi!Köszönöm!!!
2008. nov. 19. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi hétfőn leszünk 2 hónaposak. Most már átalussza az éjszakát, pl. tegnap evett 23:30-kor, aztán reggel 7-kor kelt, aztán evett újra 9 körül és bealudt (most is alszik), aztán újra evés, kb. 13 körül szoktunk sétálni, ált. egy órát. Kb. 6-7X eszik most már egy nap, de ált. napi 600 ml-t. Délelőtt szokott a játszószőnyegén nézelődni, van zenélő játéka, szoktunk hallgatni hárfa zenét, én is szoktam neki énekelgetni, főleg peluscsere alkalmával. Most már napközben alig alszik, bár ma ponthogy igen, de szerintem az idő miatt, az is kihat rájuk. Hát kb. ennyi :)
2008. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia nálunk a következő volt:

reggel 7kor felkeltünk hami után le a nappaliba a játékaival teli kiságyba, ott többnyire bealudt a következő etetésig ami 11kor van.Utána játszunk csörgő, énekelünk végignézzük a lakást, tükröt(imádja magát benne)vagy bealszik etetések között vagy nem, mikor hogy és a kinti idő is számit, utána hami 14,00kor esetleg utána kinti séta, hami 17.00kor szintén hasonló játszás, 20.00körül pucérkodás maszirozás fürcsi és szuszi reggelig:) Hétvégén többnyire jönnek a barátok vagy mi megyünk vele, élvezi a társaságot:)meg természetesen mi is:)

2008. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon irigyellek titeket.Mi 19hetesek vagyunk és szinte az első perctől kezdve nem nagyon alszik nappal.Éjjel is többször fel kel.Hogy csináljátok,hogy át alussza az éjjeleket???

Talán az első 4hátben könnyebb volt és többet aludt,most naponta kb délelőtt 2szer alszik fél órát és délután egy másfelet.Sokszor csak ha leviszem babakocsiba sétálni.Ha kimarad akkor nyűgös.Sokat csak a kezemben alszik el.Mióta hasra fordulunk-3hós kora óta,nem tudom rávenni,hogy magát altassa el,mert rögtön megfordul a kiságyban és ha nem tud-már pedig még nem tud vissza fordulni,akkor jön a sírás.... Nálunk mostanában kb 5ször is felkel éjjel és sokszor már csak mellettem alszik el..sztem a foga miatt,bár neked kedves kérdező még van pár heted-használd ki pihenéssel:D Én semmit sem tudok pihenni mellette,sokszor éjjel sem.Nappal kb 2órát bírja az elem ,addig játszunk ,majd megpróbálom letenni,de sokszor saját magát költi fel.Nem egyszerű kis pasi szval nekem nehéz,hiába akarom a rendszerességet tartani,nehéz,mert ha ő nem azt akarja amit én szeretném ,hogy akarjon akkor jön a küzdés.Szóval kitartás neked is,most jön majd még csak a neheze..én már előre félek mi lesz majd ha ül.áll.szalad stb,akkor tuti nem tudom elaltatni..

2008. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem az a gondom hogy este 22-23-0-körül alszik el a fiam de akkor reggel 9ig alszik és akkor regeli,13-13.30megint evés közbe 2-2.5orát alszik,evés után nem sokkal alszik(1 ora evés majd 2-3ora alvás)és aztán megint evés (1ora) utánna már nem alszik 8 körül fürdés majd evés amig el nem alszik.Mert általában csak 130at tud este cicizni 2 mellböl és 200ig nem alszik el igy cumisüvegböl eszi a fagyasztott tejemet csak nagyon nehezen eszi meg a cumisüvegböl és ha már nem pont olyan meleg akkor nem kell ezért tart sokáig az evés este.De ez csak4 evés és szerintem ez kevés mert mindenhol azt hallom 5-6szpor eszik egy ekkora baba lassan 6 kg és igy 700-750et eszik egy nap ami kevésnek tünik de akkor mit csináljak máképp hogy 5 ször egyen 1 nap?
2008. nov. 19. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyha rendesen hízik akkor ne akard átmódosítani a napját, sztem boldog lehetsz, hogy kibírja akár a 4 órát is kaja nélkül.Én az első hónapban össze tehettem a2 kezem, mert annyit aludt, 3 óránként evett, de most 3 hósan 2 óránként akar enni, jön a foga...szenved még a hasfájástól meg a fogtól és alig alszok, mert éjszaka is 2 óránként el...iszony.Hogyha jól híztok semmi gond.Mi is már 8 kg-sak vagyunk.
2008. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!