Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogy gondolja? Van egy...

Ki hogy gondolja? Van egy lány. Nevezzük X-nek. Nem ismerem, személyesen. Hála Istennek.

Figyelt kérdés

Jócskán 30 éves.Megismerkedik egy fiúval,aki érzelmileg instabil szakítás után van.Kapva kap az alkalmon beeteti a srácot,neki nem lehet gyereke,majd első hónapban terhes lesz.Nem hiszem el,hogy nem szándékosan.Egy 30 éves sőt egy huszonpár éves nő is tisztában van a szex következményeivel valamint a saját szervezetével.Eldönti egyedül 3 ember életét és sorsát csak azért mert önző módon ő már gyereket akar.Megtartják,bár a fiú nem szerelmes egyáltalán sőt!!!!

Szerintetek ez a kapcsolat boldog,és boldog lesz?

Mert szerintem nem.


2011. jan. 3. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a pasi nem bánja, akkor te miért bánod?

Az ő dolguk, az ő babájuk. Nem volt szép a csajtól, hogy átverte, de ha nem bánja, akkor sok boldogságot nekik.

Attól, hogy a pasi nem szerelmes még lehet jó apa. Sőt, alakulhat úgy is, hogy boldogok lesznek együtt. Unokabátyám ugyanígy járt, és már 11 éve boldogan élnek, van még két gyerekük. Sosem lehet tudni, mi lesz.

2011. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad van.Én nem bánom csak engem máshogy neveltek,és más az értékrendem.Én nem tudnék becsapni senkit.

Engem csak az bánt,hogy vannak ilyen nők,és esetleg ezért skatulyáznak a férfiak.

Én is remélem,hogy minden rendben lesz és boldog lesz stb.

Csak annyian vannak itt,akik szeretnének babát,a párjuk is nem jön esetleg,és kicsit igazságtalannak tartom ennyi.

Nem hiszem,hogy megérdemelné úgy a boldogságot,hogy Ő döntött,és nem vonta bele a párját.Bocsánat konzervatív vagyok:D

2011. jan. 3. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, én sem tudnám megtenni, és nekem is más az értékrendem. De nincs hozzá közöm, és sajnos tenni sem tudok ellene:)
2011. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként tuti hogy a srácé a baba? Mert olyan érdekes, hogy a legtöbben több hónapot próbálkoznak és ilyen helyzetben meg elsőre össze jön. Amúgy meg mit csinált volna a csajszi, ha a pasija nem akarja a gyereket??
2011. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem rólad van szó, akkor sok közöd nincs ehhez, ez az ő magánéletük. Egyébként meg minden nő valahol magának szül, lehet, bepánikolt, hogy már 30 éves és szeretne gyereket, de az is lehet, hogy tényleg véletlenül esett teherbe. Nagyon sokszor van úgy, hogy valaki évekig nem esik teherbe, az orvosok azt mondják, hogy sajnos, nem lehet gyerek, aztán partnert vált és egyből teherbeesik, ilyen előfordul. Nem lehet tudni, tényleg, hogy most hazudott a nő vagy sem. De még, ha hazudott is, ha a férfinek nem kell sem a nő, sem a gyerek, minek marad vele együtt? A nő tudja mit csinál, ha megtartja, bevállalja, ő a babát választotta, a férfi ettől dönthet úgy, hogy nem lesz része az életének, senki sem kényszeríti rá. Mindannyian elsősorban a saját életünkért vagyunk felelősek és dönthet úgy a férfi, hogy kiszáll, van választása. De ez tényleg rájuk tartozik. Ez is egy élethelyzet. Ha együtt maradnak, attól még lehetnek boldogok. Attól, hogy nem szerelmesek, még lehetnek, illetve a szerelem elmúlik, a szeretet a legfontosabb, ha az meglesz, semmi nem állhat a két ember közé.
2011. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Talán boldogok lesznek.Igen nem én vagyok a nő,a pasit viszont mindennél jobban ismerem,és tőlem kért tanácsot.

Azt is mondta,hogy a csaj nem fogja elvetetni mert már 31 éves.Ő pedig még ha nem is szereti a csajt,és nem is lesz boldog nem tudja elképzelni,hogy egy idegen nevelje az ő gyerekét.

Azt én nem tudom,hogy tényleg övé e gyerek,nem tartottam a gyertyát.:D

Én maradok annál hogy szerintem bepánikolt a csaj a srác pedig rosszkor volt rossz helyen.Sajnos,Ő is mondta nem így képzelte,hogy "egy vadidegennek" csinál gyereket,és jó lett volna ha legalább lett volna lehetőségük egy két közös programra gyerek nélkül,vagy egy esküvőre.Ő is picit konzervatív.Abban egyetértek,hogy a nő ,magának szüli.

Azt is elhiszem,hogy szeretetből lehet bármilyen boldog kapcsolat.Úgy néz ki csak én vagyok szerelemmániás:DD

Hiszen a babára is azt mondjuk szerelmünk gyümölcse:)

Nos ebben a helyzetben azt hiszem ez nem így van.

Nyilván nincs közöm hozzá csak érdekelt Ti hogy látjátok.Köszönöm a válaszokat csajok!!!

2011. jan. 4. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!