Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem már nagyon elegem van!...

Nekem már nagyon elegem van! Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Késett 8 napot,soha nem fordult elő,hogy ennyit késett.Igaz,hogy csináltam tesztet ami - lett,de mégis reménykedtem benne.Emberek akiket ismerek,már az első vagy második hoban sikerült nekik!!De nekem miért nem?

Nagyon elvagyok kenödve,mert ma elkeztem barnázni kb 1 órája.Valaki nyugtasson meg öncsön belém egy kis leleket!!


2010. jan. 20. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ne keseredj el,én két évet vártam a babámra(aki most már 22 hónapos),aztán mikor feladtam a reményt,akkor jött össze.Szerintem lazíts egy kicsit,meglátod előbb-vagy utóbb,de összejön!Azt nem írtad,hogy orvosnál jártál-e,de a biztonság kedvéért nézestd meg magad.Sok sikert!
2010. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évembe telt mire terhes lettem pedig sem nekem sem a páromnak nem volt baja.Én felvettem egy injekciós kúrát (Gynevac) és úgy gondolom hogy ez segített.Sokat fájt a hasam a ciklustól függetlenül de a dokik nem találtak semmit.A szurik után megszünt a hasfájásom és 8 hónap múlva terhes lettem.Kitartás és türelem!!:))
2010. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok jártam orvosnál!!

Már kettőnél is.

Mindent rendbent talált.

De már fél éve nem akar össze jönni.

Szedtem méhpempöt,de nem segített.

Mi a véleményetek a cicka és a palástfű teákról?

2010. jan. 20. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Én négy évet vártam a babára és itt van, ott alszik a másik szobában...ismerek egy anyukát aki 8 évet várt és most ikrei vannak...ne keserdj el, Te is anyuka leszel...1/2 még nem idő:-) Kitartás és ne görcsölj annyira...nemsokára megérkezik hozzátok is gólya..nemsoká itt a tavasz
2010. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A cickafark tea nagyon jó peteérés serkentő. És az E vitamin is megkönnyíti a teherbe esést.

2010. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kőszőnőm mindenkinek a válaszokat!!!

Soha nem fogom feladni!

2010. jan. 20. 14:26
 7/10 anonim válasza:
Nekünk sem akar összejönni pedig nekem is van és a páromnak is,csak sajnos a közös nem akar sikerülni de nagyon reménykedek!!Holnapra nem várom és remélem ez így is marad!!
2010. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne add fel.

Mi közel 5 évig vártunk a babára.Voltunk mind ketten vizsgálatokon,mindent rendben találtak.aztán 1 nap amikor megláttam a két csíkos tesztet,majd leestem a wc-ről.Nagyon-nagyon boldogok voltunk.1 hétig.Mert sajnos nem maradt meg a baba.Most megint próbálkozunk.Nagyon bízom benne,hogy hamarosan ismét ott lesz a két csík.

Ezt kívánom Neked is.:-)

2010. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17.13-as vagyok.

Mármint a két csíkot kívánom neked.:-)

Az előzményeket természetesen nem.

2010. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

17:23 asnak!!

Nagyon sajnálom!!

De ne add fel te sem!!!

El jőn a mi időnk is!!

2010. jan. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!