Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegem van a tesztelésből és...

Elegem van a tesztelésből és abból, hogy nem sikerül olyan szomorú vagyok, mi lehet a baj? Túl erősen akarom?

Figyelt kérdés
Most csináltam Corax be sure (DM-s) tesztet és negatív lett 5 napos késés után ugyhogy megint nem sikerült:( Persze a sok görcsöléstől már semmilyen mensi tünetem nincs.Lehet azért hogy bemegyek ma a dokimhoz..de nem sok esélyt látok rá, Nem gondoltam,hogy ilyen nehezen fogan meg Ti hogy élitek meg?
2009. jún. 17. 05:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok??

A lánmyomra 11 hónapot kellett várnunk. tudatalatti sookat számít.Próbálj másra gondolni,tereld el a figyelmed.Mikor én nem számoltam a napkat,megfogadtam,hoghy nem fogom "akarni",akkor sikerült.

Most a kistesóra várunk 3 hónapja....Semmi :(

2009. jún. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez már a 8. sikertelen hónap ma megyek az endokrinologushoz receptért, pmirigy alulműködésem van múlt hónapban volt izotópos vizsgálatom ma lesz meg az eredmény remélem semmi komoly és nagyobb sikerrel vághatunk neki, drukkolok neked h összejöjjön
2009. jún. 17. 06:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónapja próba és sajna tegnap megint megjött.Azt mondtam hogy ha most megjön nem keseredek el ehhez képeset még jobban el vagyok keseredve.Mindig eszembe jut hogy mi lesz ha soha nem lehet babánk.Tudom hogy ez az idő még nagyon kevés, de aki átélte ezt tudja hogy már itt nagyon elkenődik az ember.Sorra lesz mindenki terhes a környezetemben, rengetegen mászkálnak az utcán nagy pocival én meg sóvárogva nézem őket és arra gondolok vajon nekem lesz egyszer???Ha ez a hónap is sikertelen lesz dokihoz megyek.Hőmérőzöm teákat iszom és megpróbálok örülni minden napnak még baba nélkül is.Én is azt hittem az első hónapban sikerül és lám hónapok teltek el.De minden hónap új remény bár elkeseredve, de nem agyuk fel!Egyszer csak eljön a mi időn is és jön az a kis babóca!Remélem.


Sok sikert!!!És természetesen kitartást!

2009. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, mi január óta próbálkozunk. Az elején rosszabb volt, az első két hónapban minden tünetet produkáltam, amit csak lehet, aztán sajnos mindig megjött. Most már egy kicsit feladtam én is, de próbálok reménykedni.

Kitartást neked is!

2009. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi csaknem 2 éve próbálkozunk. Na, nem úgy, hogy számolgatok, tesztelek, ilyesmi, csak spontán. Aztán novemberben mentem először hormonvizsgálatra, azóta gyógyszert szedek, de így sem. Viszont nem esek kétségbe, ha lesz baba, akkor örülök, ha nem, akkor majd legközelebb.
2009. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsótól kérdezem milyen hormonvizsgálat mivel volt gond és mit szedsz rá?
2009. jún. 17. 22:25
 7/7 anonim válasza:

Teljes hormontükör volt, az LTH érték volt igen magas. Bromocriptint szedek, azóta semmi gond a ciklusommal. Eddig. Most már egy hete késik...

(utolsó voltam)

2009. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!