Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. -om volt, jövő...

Missed ab. -om volt, jövő héten műtenek. Vár valakire mostanában ez a szomorú műtét?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok,ma tudtam meg,hogy elhalt a babám...
2011. ápr. 28. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én két hónapja estem át ilyen műtéten 12 hetes voltam és az ötödik babám volt aki itt hagyott.-((Nagyon sajnállak és együtt érzek veled!
2011. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sumergo ***** válasza:

Ó szegényke....:-(

Nagyon sajnálom.

2011. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fannika00 válasza:
én most kedden estem át rajta én is 7hetes körül voltam.már kicsit jobban vagyok.az orvos azt mondta 2hétig nem lehet házasélet aztán 3honapig még nem lehetek terhes addig vigyázni kell.de épp most olvastam itt hogy 6hét után már probálkoztak és már terhes lehet én se várom meg a három honapot.
2011. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja volt, mi is a 3 hónap szünetet töltjük. A műtét nagyon gyorsan megy, és utána is gyors a felépülés, emiatt ne aggódj!
2011. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon sajnálom! Átérzem a fájdalmad.


Én 3 hete estem át rajta. :( 6 hetes voltam, de elkezdtem görcsölni és vérezni. A petezsák összeesett, és távozott is, de a műtétet így is el kellett végezni.

Testileg csak kellemetlen volt, de lelkileg teljesen összetört!!!

Nekünk azt mondta az orvos, hogy a vérzés eláltával élhetünk házas életet csak óvszerrel. 3 hónap szünetet írt elő, de az első mensi után újra próbálkozunk majd!!!

2011. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk 8 hónap próbálkozás után jött össze,aztán nekünk is Missed Ab lett a vége.A 6 hét szex mentes időszakot betartottuk!De utánna rögtön utána elkezdtünk próbálkozni.Ma pozitívat teszteltem.Remélem most minden rendben lesz.És ezt kívánom neked is.
2011. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nagyon együttérzek veled, nekem ma volt a műtétem. Én 9+2 hetes voltam, vasárnap elkezdtem vérezni, a dokim egyből elküldött az ügyeletre, ahol megállapították, hogy 6 hetesen elhalt a babám, semmi jele nem volt, a hormanjaim ugyanúgy küldték a testemnek a jelet, holott a babám már 3 hete nem élt. Annyira sokan vagyunk, akiknek volt már ilyen műtéte, sajnos...

Biztosan életképtelenek voltak a babák, és nekik nem szabadott megszületniük. Azt mondta a dokim, hogy az enyém nagyon ragaszkodott hozzám, nagyon be volt ágyazódva.

Tegnap feltették a lamináris pálcikát, nekem nem volt túl kellemes...én a normál vizsgálatokat is nehezen viselem...

Aztán éjjel 5 percenként görcsöltem és véreztem nagyon, vigyél magaddal Tena ladyt, mert nekem a normál éjszakai betéteket 10 percenként kellett cserélnem, mára kaptam ilyen nagyobb betétet és nem véreztem össze mindent, mint éjjel.

A mai műtét altatásban ment, így abból nem éreztem semmit. Most sem érzek semmit (le is kopogom!!!), csak néha érzem, hogy megbolygattak.

Gondolom van olyan, akinek a pálcika sem jelentett gondot és nem is görcsölt, nem is vérzett. Ez biztosan egyénenként változó, kinek milyen, én a saját tapasztalatomat írtam le Neked őszintén és eléggé friss az élmény, sajnos.

Ha érdekelne még valamilyen részlet, csak írj, szívesen válaszolok!

2011. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én nem értem, a dokik miért vannak ennyire különböző véleményen. Nekem 6 hét sexmentes időt és fél évet mondott az új babára várásra. Mi mondjuk nem szeretnék ennyit várni az új babára...

Mindenkivel együttérzek, természetesen, de az első hozzászólót nagyon irigylem a kitartásukért, nagyon sok erőtök van és ezt jó olvasni, remélem összejön már nektek is a baba!!! Mindenkinek ezt kívánom!!!!

2011. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,nagyon sokat segítetek most ebben az időszakban.Főleg,te,akinek a legfrissebb a dolog...ezt soha nem gondoltam volna,hogy meg fpg történni velem...borzasztó!!!!
2011. ápr. 29. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!