Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Bővebben lent.

Mi lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

December 20-án jött meg utoljára, így január 18-ra nem várom. A pém január 3-4 körül volt. Pont voltunk együtt. Pár napra rá (4-5 nap) egyetlen egy barna csepp volt a fehérneműmön, aztán fájt a derekam, a melleim is fájtak, a kedvenc sült csirkém visszaköszönt. Azóta reggel, délben, este csak aludnék. Nem bírok fent lenni, állandóan fáradt vagyok.Nincs hányingerem.

Ezek a tüneteim éppen mensi előtt szoktak lenni 2-3 nappal. Most pedig semmi. Nem fáj semmim. Viszont rengeteg édességet tudnék enni. Szerintetek lehet valami? Vagy csak fáradt vagyok nagyon?


2010. jan. 16. 18:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy néha- néha hasszurka volt, olyan érzés mintha meg akart volna jönni és olyan görcseim is voltak de csak nagyon ritkán. Ezek is elmúltak.
2010. jan. 16. 18:56
 2/5 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján, elképzelhető, hogy babás vagy. Én is pont olyan voltam, mint egy mormota. Nekem is fájni szokott a mellem mensi előtt már 1 héttel, és akkor nem volt semmi. Már ez is gyanús volt. Viszont utána mikor kiderült, hogy babát várok, olyan érzékeny lett, hogy az is fájt, ha a ruha hozzá ért. Ha nem jön meg 18-a után, csinálj tesztet. Írd majd meg, hogy lehet-e gratulálni!
2010. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy jön a baba!Tervezitek???Vagy már próbálkoztok??
2010. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehetsz babás! Nekem az jelentette, hogy babát várok, hogy nem olyan folyamatos görcseim vannak mint mensinél hanem ritka, erös és gyorsan elmúló. Szerintem tesztelj nyugodtan! És írd meg mi lett mindenképpen!!:)

22/L 5 hetes

2010. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tervezzük, de nem görcsösen, mert még a fősuli utolsó évét taposom. Csak szép lassan. De nem lenne baj, ha jönne nagyon boldog lennék. Ha van valami írok.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 17. 12:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!