Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a ciklusban heti 2szer...

Ebben a ciklusban heti 2szer járok Uh-ra, hogy a doki ellenőrizze mennyit nő a tüszőm. Clostit szedtem. Ha a 14. napon a bal oldali petefészkemben egy 12mm-es tüsző látható, akkor még van esélyem ebben a ciklusban a babára?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelenek a ciklusaim.A legutóbbi pl: 38 napos volt.Vajon nőphet még annyit a tüszőm,h kb 20mm-es legyen.A doki szerint ui. csak akkor repedhet meg.Ja és a nyálkahártyám vastagsága 6mm-es.
2008. aug. 6. 16:50
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Szia van valami?Megjött?Írjál aggodom érted.Puszi Andi
2008. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Szia!Még most sem jött meg, pedig már több mint egy hete abbahagytam azt a gyógyszert(Duphaston), amit a doki írt fel,h megjöjjön.Holnap reggel tesztelek utóljára, de nem fűzök hozzá sok reményt.Ha nega lesz, akkor felhívom az orvosomat, hogy most már aztán tényleg adjon nekem egy olyan gyógyszert, amitől megjön, mert ez így nem állapot.Majd holnap megírom,h mi lett az eredmény.Pusz
2008. szept. 23. 20:13
 43/54 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálak.Mi lett az eredmény?Kitartás és mindenképp kersd fel az orvosod ez nem játék.
2008. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Szia! Sajna negatív lett:-(Felhívtam az orvosom és szerdára adott időpontot. Azt mondta,h vaószínű azért nem jön meg, mert nagyon el van vékonyodva a nyálkahártyám.Ja és hogy szinte teljesen leállt a hormonműködésem. Jó, mi?Több lehetőséget felvázolt, többek között azt is, hogy szednem kéne egy olyan gyógyszert, amit a változó korba lévő nők szednek.Kész vagyok teljesen. Mi az hogy változó korban lévő nők? Én még nem vagyok 45 éves!!!Vagy marad a szuri kúra, amit már írtam neked régebben.Kb. 100.000 Ft lenne és minden du. utazgatnom kéne Szegedre, ami nincs közel, ráadásul még dolgozok is.Szóval most nagyon magam alatt vagyok. Úgy érzem, hogy nekem már soha nem fog összejönni! :-(De veled mizu? Írj valami jó hírt!Mikor kéne megjöjjön?Vannak tüneteid?Nagyon szurkolok Neked. Remélem legalább Neked összejön a baby!E
2008. szept. 25. 06:07
 45/54 anonim ***** válasza:
Szia velem semmi különös nincs.Jó hirt nemtudok írni.Írj mindenképp mit mondot a doki.Nagyon sajnálak.Elég durva amit leírtál.Talán ha megvizsgál valami biztatott mond.Ne add fel a reményt biztos lesz nektek is baba majd ha nem is gondolsz rá.Szerintem sajnos nálunk megint nemjött össze.Gondolkodom rajta,hogy nem szedek be több clostit.Nagyon elegem van az egészböl.Már alig várom,hogy megjöjjön és ne kelljek megin álomba ringatni magam.Nemtudom mikkor kell megjönnie,mert elviegbe a 17. napon volt peteérésem persze nem éreztem belöle semmit.Ezért nem is vagyok benne biztos,hogy sikerült.Ha valami van írjál én is írok ha lesz valami.Addig is kitartás.
2008. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Szia. Mizus?Nálam nincs baba, megjött.Írj mit mondott a doki.Holnap írok bövebben.Puszi
2008. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Szia!Bocsi,h eddig nem írtam,de mostanában nagyon nem volt időm semmire.Nálam az van, hogy múlt hétfőn megjött a mensim a 68. napon, ami elég durva,de mindegy, az a lényeg, hogy megjött.A dokim azt tanácsolta, hogy most ne szedjek semmi gyógyszert, legyen ez egy tiszta hónap, mert az utóbbi időben rengeteg gyógyszert kellett beszednem. Holnap leszek a ciklusom 11. napján és holnap megyünk Uh-ra,hogy a doki megnézze mekkorák a tüszőim. Kíváncsi vagyok nagyon.Veled mi a helyzet? Mikor kell menned UH-ra?Holnap írok,h mizu!:-)Pusz
2008. okt. 8. 20:57
 48/54 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?Jővö héte ittho leszek írok bövebben.Pussz
2008. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Szia! ebbe a hónapba én is úgydöntöttem nem szedek clostit.A cickafark teát és a palástfüvet iszom.Több okból döntöttem igy,azért mert mikkor megjött retenetesen szoktam görcsölni,de most mikkor ittam a teákat abbszolutt nem éreztem semmit.Én szerdán töltöm be a 14. napot pénteken megyek uh-ra megnézi van-e valami.Ha nincs se kenödök el mivel már olyan görcsösen nem érdekkel.Elegett csalodtam már.Különben a munkahelyem se biztos sajnos elkapta a válság őt is.Majd lesz valami. Veled mi van?Mesélj mit mondott az orvos mivel biztatt?Puszi és várom mielöbbi válaszod.Andi.
2008. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Hali-hó!!!Mit mondott a doki?????Mi van veled???Én tegnap /16. napon/ voltam dokinál.Nem szedtem a clostit csak ittam a cickafark teát és 14.naptól a palástfü teát és van egy 20 mm-es tüszöm.Azt mondta hétvégén mindent bele.Majd kettö hét múlva kiderül.Na de tényleg mivan veletek???Nagyon érdekelne mit mondott a doki.Vagy levelezzek magam.Ha nem akkarod leírni írj aztán békén hagylak.Köszi elöre is.Andi
2008. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!