Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a ciklusban heti 2szer...

Ebben a ciklusban heti 2szer járok Uh-ra, hogy a doki ellenőrizze mennyit nő a tüszőm. Clostit szedtem. Ha a 14. napon a bal oldali petefészkemben egy 12mm-es tüsző látható, akkor még van esélyem ebben a ciklusban a babára?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelenek a ciklusaim.A legutóbbi pl: 38 napos volt.Vajon nőphet még annyit a tüszőm,h kb 20mm-es legyen.A doki szerint ui. csak akkor repedhet meg.Ja és a nyálkahártyám vastagsága 6mm-es.
2008. aug. 6. 16:50
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
persze hogy van esélyed,a tüsző normál esetbe 1 töl 4 mm nől naponta.
2008. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló kúrán estem át, amikor a tüsző 18 mm volt, akkor adott a dokim egy tüszőrepesztő injekciót (Choragon), ami után 24-36 órával reped meg a tüsző, és ekkor kell jól időzíteni a szexet!

Sajnos nekem ez sem használt, de drukkolok, h neked sikerüljön!

Amúgy nekem kb. a 18-20. nap környékére "nőtt meg" a tüsző :) sztem még van esély. HAJRÁ!

2008. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Szia!Mintha saját magam irását olvasnám:Nkem is 14.napon 12mm-es volt a tüszöm.Azt mondta a doki,hogy legalább16mm-nek kell lennie.Most pénteken megyek és megnézi nött-e.Szerintem persze,hogy lehetsz ebbe a hónapba terhes.Mióta probálkoztok?Mennyi clostit szedsz?Irj privát ha gondolod.Egy cipöbe járunk
2008. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
10 hónapja próbálkozunk és a ciklusom 5. napjától kellett szednem 2*1-et öt napon keresztül.Holnap megyek Uh-ra(ciklusom 16. napján), kíváncsi vagyok,h nőtt-e egyáltalán valamennyit tegnapelőtt óta!A Closti rendbe rakja a ciklust vagy elképzelhető,hogy így is 38 napra jön meg? Nektek hány napos ciklusaitok lett a clostitól?
2008. aug. 6. 17:20
 5/54 anonim ***** válasza:
Én 1x1 szemet szedek.Ez a második hónap.5-9 napig szedtem.Nekem 30 napra jött meg múlt hónapba.Ha most nem jön össze akkor én is 2x1 szemet fogok szedni.Én pénteken megyek akkor lesz a 17.napom.Írd meg mit mondot az orvos és hogy nött-e a tüszöd.
2008. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Ok.Holnap megírom,h mizu! :-)
2008. aug. 6. 21:03
 7/54 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta ma reggel (16. nap),h már nincs meg a tüsző, mert valószínű megrepedt.Szóval most nem igazán tudom,h ennek örüljek vagy ne, mert ha megrepedt, akkor még szerintem nem volt elég nagy ahhoz,h baba lehessen. Szerintem idő elött repedt meg.:-(
2008. aug. 7. 17:33
 8/54 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálak.Énse tudom ilyenkor mi van.Kiváncsi vagyok nekem megvan-e még.Majd délután kiderül.Mégegyszer sajnálak és ha ebbe a hónapba nem sikerült remélem a következöbe mindkettönknek fog.
2008. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Majd írd meg légyszi,h veled mizu volt a dokinál!:-)
2008. aug. 8. 11:52
 10/54 anonim ***** válasza:
A bal petefészkembe van 2db 11cm-es tüszö.Az orvos azt mondta szerinte ebbe a hónapba már nem reped meg.Ha megjönne szedjek 2x1 szem clostit és 14.napon találkozunk.Nagyon biztam benne,hogy valami jó hirt mond,de most megint elvesztettem a reményt.Ha a következö hónapba se sikerül akkor valam másik megoldást keresünk.Azt nem tudom most mi lesz ezzel a kettö tüszövel,ha megse reped,és megjön.Te nem tudod?Kitartás talán következöbe sikerül.Mióta szeded a clostit?Nem mondot az orvos valami másik megoldást?Írj valam biztatot
2008. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!