Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a ciklusban heti 2szer...

Ebben a ciklusban heti 2szer járok Uh-ra, hogy a doki ellenőrizze mennyit nő a tüszőm. Clostit szedtem. Ha a 14. napon a bal oldali petefészkemben egy 12mm-es tüsző látható, akkor még van esélyem ebben a ciklusban a babára?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelenek a ciklusaim.A legutóbbi pl: 38 napos volt.Vajon nőphet még annyit a tüszőm,h kb 20mm-es legyen.A doki szerint ui. csak akkor repedhet meg.Ja és a nyálkahártyám vastagsága 6mm-es.
2008. aug. 6. 16:50
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz nem írtál vissza,de azér engem nagyon érdekel mi van veled.Megjött?Voltál dokinál?Irj létszi.
2008. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló!Szóval az a helyzet,h ma vagyok a 31. napomon és még mindig nem jött meg. Kicsit reménykedem,de azért igyekszem nem beleélni magam. A 22. napon volt tojásfehérjés nyákom, ezért gondolom,h akkor lehetett a tüszőrepedésem, mert előtte a hónapban nem volt.Azon gondolkodtam,h lehet,h nőtt ehy másik tüszőm és az repedt meg, a fene tudja, majd kiderül.Még nem teszteltm, nagyon félek a csalódástól, ezért úgy gondoltam,h megvárom a 38 napot, mert múlt hónapban is akkor jött meg. Veled mi a helyzet?
2008. aug. 23. 08:12
 13/54 anonim ***** válasza:
Minden úgyanz,mint veled.Van folyásod,hányinger,rossz szájiz,mell feszülés,alvás igény?Vagy valami amiböl következtetni lehet.Nekem elözö hónapba 30 napra jött meg.Majd megláttjuk.Szurkolok,hogy mindketten babásak legyünk
2008. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmilyen tünetem azonkívül, hogy még nem jött meg és a folyásom pedig fehér és krémes. Neked vannak tüneteid?Én is remélem,hogy babások leszünk!Nagyon jó lenne!!!!Ti mióta próbálkoztok?
2008. aug. 23. 11:19
 15/54 anonim ***** válasza:
A mellem nem fáj.Folyásom inkább folyekonymsszinü.Közbe szagokra hányingerem van,de az utolsó mensimnél volt.Én már nagyon nem bizo benne,hogy terhes vagyok.Mindenképp írj ha van valam felylemény.Mi már a 4éves kislányom születése ota nem védekezünk.Ez volt a második clostis hónapom.Ti mióta probálkoztok???
2008. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Mi csak 11 hónapja próbálkozunk, de nekem éveknek tűnik. Feltétlen írok, ha tesztelek!Szurkolok neked is és magamnak is! :-)
2008. aug. 23. 17:26
 17/54 anonim ***** válasza:
Ma jártam a korház fele igy bementem a dokimhoz,aki csinált uh-t.Azt mondta nem lesz baba,ezért írt fel olyan gyogyszert,hogy megjöjön/normofor,vagy valami ilyesmi/,most nemtudom mit csináljak.Beszedjem vagy ne?Mert ha tényleg 22-én volt peteérésem igazándiból egy hetes sok mindent nem látt.11mm-es a nyálkahártyám.SEGÍTS mit csináljak?????Várjak még?Nálad mi újság?Teszteltél már?Irj mielöbb kérlek
2008. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
Szia! Én is voltam már ilyen helyzetben és én sem tudtam,h most beszedjem-e a gyógyszert vagy ne.Én akkor Duphastont kaptam,h meghozza a mensim és rákérdeztem a dokitól,h mivan ha mégis terhes vagyok csak még olyan korai,h nem látja Uh-on. Azt mondta,h azt a gyógyszert nyugodtan beszedhetem, mert a Duphaston segít a baba megtartásában. Ezt szokták felírni vetélés ellen és ha terhes vagyok, akkor nem fog megjönni a gyógyszertől.Szóval beszedtem és meg is jött tőle, vagyis nem voltam terhes.Szerintem kérdezz rá a dokidtól,h szedheted-e akkor is ha még nem biztos,h nincs baba.Nem ismerem, amit felírt neked.A betegtájékoztatón nics valami írva ezzel kapcsolatban? Ma vagyok a 35. napomon és a tegnapi illetve a mai terhességi teszt is nega lett.Szóval lehet,h megint nem volt ovulációm és ezért nem akar megjönni.:-( Írj,h mizu!
2008. aug. 26. 12:44
 19/54 A kérdező kommentje:
Ja, és a 11 mm-es nyálkahártya szerintem jó!
2008. aug. 26. 12:46
 20/54 anonim ***** válasza:
Úgy döntöttünk a párommal beszedem.Mivel kettö hónappal ezelött /elsö clostis hónapba/ peteérés után mensi elött csinált uh-t /azért mentem,hogy megbeszéljük következö clostis hónapot/ akkor megmondta,hogy volt tüszö repedésem most nem mondta,ezért úgy gondolom énis úgy jártam mint Te.Eltünt,felszivodott.Ezért kezdtem el ma beszedni.Szerintem mondta volna ha lett volna peteérésem Nagyon sajnálak.Neked most mi a következö lépés baba projektor ügybe?Én most beszedem a closti aztán állitolag elkénék menni másik dokihoz aki erősebb gyógyszert ír fel.Közbe fogyizni is kéne,mert első terheségemnél felszedet kilók nem mennek le.A doki azt mondta ez is közrejátszhat.Irj hátha tanulok valami másik megoldást.Puszi
2008. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!