Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a ciklusban heti 2szer...

Ebben a ciklusban heti 2szer járok Uh-ra, hogy a doki ellenőrizze mennyit nő a tüszőm. Clostit szedtem. Ha a 14. napon a bal oldali petefészkemben egy 12mm-es tüsző látható, akkor még van esélyem ebben a ciklusban a babára?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelenek a ciklusaim.A legutóbbi pl: 38 napos volt.Vajon nőphet még annyit a tüszőm,h kb 20mm-es legyen.A doki szerint ui. csak akkor repedhet meg.Ja és a nyálkahártyám vastagsága 6mm-es.
2008. aug. 6. 16:50
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Szia Andi!Tegnap voltam dokinál és adott Duphaston-t és Clostit.A Duphastont addig kell szednem, amíg meg nem jön, majd a 3. naptól kell szednem a Clostit a 7. napig 2x1-et.Szerintem hülyeség volt a dokitól,h megint Clostit adott,hisz az előző hónapban sem volt tőle peteérésem.Most mi a garancia,h lesz.Ez már az 5. hónap,h clostit fogok szedni.Nekem is felajánlotta az injekciós kúrát,minden másnap mennem kéne hozzá szurira+Uh-ra.Valami hormont juttatna ezzel a szervezetembe.Ezzel csak az a baj,hogy Szeged,ahová én járok 40 km-re van tőlem és ez egy kicsit húzós lenne,ha minden másnap át kéne járnom és akkor még nem is beszéltem ennek az anyagi oldaláról.Sokba kerül egy ilyen injekciós kúra!+utazgatás!Kész anyagi csőd.Kb 100.000 Ft lenne.Ez nekem túl sok, szóval marad a Closti és középidőben Uh,h van-e érett petém.Ja, és ráadásul dolgozok is, szóval időm se lenne átmenni Szegedre minden másnap.Úgy gondolom,hogy esélyem kb egyenlő a nullával,hogy terhes legyek.Nem tudom,mit csináljak,hogy eltereljem a gondolataimat erről.Lelkileg most kész vagyok.Talán a természetgyógyász segít,de abban sem nagyon hiszek!Te hanyadik napon jársz?Van peteérésed?Jársz Uh-ra?Puszi: Eta
2008. szept. 5. 07:03
 32/54 anonim ***** válasza:
Szia Eta!Én az 4. napon járok.Holnaptol kezdem szedni a clostit 2x1 szemet.Én tavaly szedtem kb pont 1 éve az akkori dokim nem hívott vissza igy szerintem az elsö hónapba volt peteérésem.Mind a 3 hónapba úgyanannyit szedtem.Idén ez lesz a 3. hónapom az elsöbe volt peteérésem a másodikba is volt csak nem repedt meg.A másodikba már kellet volna 2x1-et szednem de a dokim elfelejtette küldeni a vényt igy mivel volt még 5 szem bogyom igy úgy szedtem mint elsö hónapba.Szerintem ezért is nem volt most tüszö repedésem.Majd a 14. napon kell mennem ultrahangra.Holnaptól szedem a clostit és iszom a cickafark teát.Majd meglátom mi lesz.Mindenképp megírm mi volt az uh..Te is írd meg mivan veled?Megjötte?Hányadik napon jött meg stb...Üdv majd jelentkez ha valami van én is jelentkezem.Andi
2008. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Szia Eta !Mi újság van nálad?Megjött már?Én szombaton elkezdtem szedni a clostit meg iszom a cickafark teát.Nagyon szar elsö ivásnál majdnem hánytam töle aztán egykis édesitővel türhetö.Írj mivan veled érdekelne?Andi
2008. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Szia!Még mindig nem jött meg, pedig már szombaton el kezdtem szedni a Duphastont.Nem tudom,h most mi van.Már a 49. napon vagyok, kicsit durva, nem? Ha megjön én is iszom majd a teákat.Szerintem a teába ne édesítőt rakj, hanem mézet. Úgy elviselhetőbb és hatásosabb is.Pusi:E
2008. szept. 8. 21:55
 35/54 anonim ***** válasza:
Van valami?Ha minden igaz kedd délelött megyek a dokihoz.Majd írok mi volt.Írj te is mi van veletek.Kitartás.
2008. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Szia Andi!Velem nincs semmi különös, azonkívül,hogy még mindig nem jött meg!:-((53. nap)Miért mész orvoshoz?Uh? remélem szépen nőnek a tüszöcskéid! ;-)Majd írd meg,hogy mekkorák! Nagyon kíváncsi vagyok.E
2008. szept. 13. 08:24
 37/54 anonim ***** válasza:
Szia Eta!Igen uh-ra megyek.Szerintem elöbb lesz peteérésem ,mert már most észrevettem ,hogy van folyásom habár még nem az igazi.Már nagyon elegem van az egészböl,már úgy megyek nögyógyászhoz mintha a fogamat húznák.Utálom az egészet.Ha most nem sikerül hagyom az úrba az egészet.Ebbe a hónapba nemigazán érek rá foglalkozni a témával,mert e hónap 27-én lesz az 5. házasági évfordulonk és szeretném emlékezetté tennem mivel pont szombatra esik.Aztán a lányomnak okober 2-án lesz a névnapja és azt az ajándékot amit kigondoltam neki keresem a megfelelöt.Nagyon sajnálak,de szerintem lehet orvost kéne változtatnod,mert ha clostival ennyi ideig nem jött össze valami más gyógyszert kellene szedni.Nagyon csodálkozom,hogy még nem jött meg.Láttod én 5 napig szedtem és utána 3.napon megjött.Lehet erösebb gyógyszert kellet volna felírnia vagy nem tudom,de lehet tényleg jobb lenne ha kikérnéd másik orvos véleményét is.Tényleg nagyon sajnálak.Írj hátha könnyebb lesz.Nekem bevállik.Ne feled van egy ismeretlen ismerös barátnőd aki meghallgat.Andi
2008. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Szia! Mizus? Voltam dkl van kett nagy érett tüszöm.Kértem injekcioval repesze meg.Megtette.Azt mondta kdden szerda éjféltöl legyünk együtt ami a csövön kifér.Maj meglátjuk mi sülki belöle.Veled mi van?Megjött már?Szeded a clostit?Voltál vissza dokinál, mondott?Érdekelne mi van veled,írd le létszi!Andi
2008. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Szia!De jó!Van tüsződ! Ráadásul kettő is! Akkor van esély ikrekre!:-))))))))))))Mindent bele!Nekem még mindig nem jött meg. Ma vagyok az 58. napon és már nagyon elegem van. Ha nem is esek teherbe, de legalább jönne meg, mert így aztán tényleg semmi esélyem arra,h babás legyek.Dokihoz is felesleges így menni. Azt mondta,ha megjön szedjem újra a Clostit.Csak az a baj,hogy nem jön, pedig már a Duphastont is befejeztem 4 napja,amit arra kaptam,h megjöjjön.Szóval tanácstalan vagyok. Szerinted mit kéne csináljak?
2008. szept. 18. 13:05
 40/54 anonim ***** válasza:
Húú!Ezzel a kérdéssel megfogtál.Nagyon sajnálak .Talán vennék egy tesztet aztán ha negatív felhívnám az orvosom,hogy mitlehet ilyenkor tenni?A helyedbe orvost váltanék,mert aki nem tud tullépni a babaprojektor ügybe csak a clostit írja fel nem biztos,hogy a megfelelö doki ez az ember.Nálunk sajnos minden összejött.Nem hisszem hogy összejön ebbe a hónapba.Sajnos a férjem eléggé nagy hajtás van most a vállalkozásába.Engem meg képzeld tegnap a munkahelyemen megcsípet a méhe és feldagadt a gyürüs újjam oly annyir,hogy el kellet mennem dokihoz aki antibiotikumot írt rá.Az Isten se akkarja,hogy terhes legyek,de már nemérdekel.Írj mi van veled és hogy hogydöntöttél.Mégegyszer nagyon sajnálak és kitartás majd lesz valami.Andi
2008. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!