Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy most sikerült a baba?

Lehet hogy most sikerült a baba?

Figyelt kérdés
A párommal már több éve próbálkozunk, de eddig még csak egyszer sikerült spontán akkor a hcg szintem 15,7 U/L volt nem tudom biztosan hogy ez terheség volt-e?Orvosnál mind a ketten voltunk egyikünknél sem találtak semmit.Most egy hónapot késik a tüneteim ugyanazok mint akkor:hányinger, szédülés,mellfeszülés, a méhem is feszül és furcsán bizsereg. Tesztet még nem csináltam mert már sokat csalódtunk,kivárjuk a hónap végét.Szerintetek reménykedhetünk?
2010. jan. 13. 21:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Egy pszichológust érdemes lenne felkeresned, a meddőségi központokban vannak, akik kifejezetten ezzel foglalkoznak.
2010. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Bocs,hogy eddig nem írtam, mert elromlott a gépem. Sajnos másodikán megjött, tehát terhesség kizárva!:(

Remélem ti jobb hírrel tudtok szolgálni!

2010. febr. 3. 17:11
 33/33 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad. Sajnálom.
2010. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!