Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy most sikerült a baba?

Lehet hogy most sikerült a baba?

Figyelt kérdés
A párommal már több éve próbálkozunk, de eddig még csak egyszer sikerült spontán akkor a hcg szintem 15,7 U/L volt nem tudom biztosan hogy ez terheség volt-e?Orvosnál mind a ketten voltunk egyikünknél sem találtak semmit.Most egy hónapot késik a tüneteim ugyanazok mint akkor:hányinger, szédülés,mellfeszülés, a méhem is feszül és furcsán bizsereg. Tesztet még nem csináltam mert már sokat csalódtunk,kivárjuk a hónap végét.Szerintetek reménykedhetünk?
2010. jan. 13. 21:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezek eléggé biztató tünetek:))) Drukkolok:)
2010. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem lehet baba:)

Én már most tesztelnék,nem bírnék hó végéig várni:)

2010. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon baba gyanus, én nem tudnék várni a hónap végéig! :) 100%, hogy kimutatja ha kisbabát vársz! :) Megy a drukk, írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye!
2010. jan. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezek voltak és 1 hét menzi késés után pozit teszteltem.szerintem csinálj bátran!és ird meg nekünk :D megy a drukk :D
2010. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Aranyosak vagytok, hogy drukkoltok! Most már csak azt kellene eldöntenem, hogy milyen fajta tesztet vegyek, ti melyiket javasolnátok, nektek melyik vált be?Az eredményt természetesen megírom, csak legyen erőm megcsinálni (félek az eredménytől!!!)
2010. jan. 14. 11:56
 6/33 anonim ***** válasza:

Szerinem neked már bármelyik kimutatná. Nekem a vateráról rendelt teszt is kimutatta a mensi elmaradása után 2nappal. Addig nem is gyanakodtam, hogy terhes lehetek. Olyat kell választani ami 10-es érzékenységű, azok mutatják ki legelőbb.

Szorítunk, mindeképp írd meg az örömhír nekünk is!

2010. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
a tüneteid alapján lehet!! nekem a medi lab a nemvárt elött egy nappal kimutatta ! szoritok hogy baba legyen!!!
2010. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szia! Jól értelmeztem, hogy 1 hónapja nem jött meg és tüneteid vannak? Irány a gyógyszertár :):):) Bármelyik kimutatja már, akár délutáni vizeletből is :):)
2010. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Kiderült már az igazság?
2010. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi lett a teszt eredménye? Remélem jó hírrel szolgálsz! :)
2010. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!