Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy most sikerült a baba?

Lehet hogy most sikerült a baba?

Figyelt kérdés
A párommal már több éve próbálkozunk, de eddig még csak egyszer sikerült spontán akkor a hcg szintem 15,7 U/L volt nem tudom biztosan hogy ez terheség volt-e?Orvosnál mind a ketten voltunk egyikünknél sem találtak semmit.Most egy hónapot késik a tüneteim ugyanazok mint akkor:hányinger, szédülés,mellfeszülés, a méhem is feszül és furcsán bizsereg. Tesztet még nem csináltam mert már sokat csalódtunk,kivárjuk a hónap végét.Szerintetek reménykedhetünk?
2010. jan. 13. 21:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Csináld meg a tesztet. Én nem bírnám ki kíváncsi lennék az eredményre. Bárcsak én tartanék már itt.
2010. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Én sem bírnék várni! Mindenesetre mi nagyon szorítunk neked, és várjuk a beszámolót!! :) Mindenképpen írd meg, hogy mi lett, figyelni fogjuk a kérdésedet! :) Sok sikert!
2010. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Felelőtlenség amit csinálsz. Talán várnod kellene még a gyerekvállalással!
2010. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináld meg. Nem kell neki megmutatni. Szerintem nagyon fontos az első uh a + teszt után, hogy látszik, jó helyre ágyazódott be. És azt minél korábban, ezt tapasztalatból tudom.
2010. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!A mihamarabb az uh-ra gondolsz,hogy azt csináltasson az ember?Ha igen,akkor sajnos nem értek veled egyet mert én is egyszer túl korán mentem el a dokihoz és nem jól " sült " el!

Kedves kérdező megcsináltad a tesztet?

2010. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy rosszul sült el. Én a méhenkívüli terhesség kizárására gondolok konkrétan.
2010. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

18:40-es vagyok, én is a méhenkívüli miatt írtam amit írtam. Volt a családban egy és majdnem "ottmaradt" a kismama, mert megrepesztette a vezetőt és belső vérzése lett.

A másik pedig az, hogy más oka is lehet a menstruáció kimaradásának, meg kell nézetni orvossal.

A teszteléstől való félelem alapján meg pláne nem érett még az anyaságra. Az igazsággal muszáj szembenézni, azért mert nem vagyok hajlandó tudomást venni arról, hogy nem vagyok terhes, attól még nem vagyok terhes. Mi lesz ha a gyerek beteg lesz? Nem viszem orvoshoz, mert félek, hogy azt mondja, hogy beteg?!

2010. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
5 éve próbálkozok teherbeesni , sok mindenen keresztül mentem (mentünk) amit nem kívánok egyikötőknek sem mindezt elég nehéz lenne leírni és pontosan megértetni pár sorban, hogy milyen nehézségek voltak mind testileg mind pedig lelkileg. Nem nagyon hiszem, hogy terhes vagyok mert eléggé rendszertelenül jön meg ( minden második hónapban). Eddig kéthetente jártam a nőgyógyászomhoz rendszeresen (gyógyszerek, vizsgálatok, műtét...) Belefáradtam az egészbe.Nem gondolom felelőtlenek magam sőt!A két havontai ciklusomban most csütörtökön kellene megjönnie! Mindenkinek akinek 28 és 35 napos ciklusa van örüljön neki, hogy megjön rendszeresen. Remélem most már értitek, hogy miért várok a tesztel.
2010. jan. 26. 21:11
 29/33 anonim ***** válasza:

Igen értem nagyon nehéz időkön mehetsz át,de kérlek te is értsd meg,hogy teszt csinálással nincs vesztenivalód,vagy pozi lesz vagy nega.Így csak magadat spanolod és idegesíted,az meg egyáltalán nem tesz jót és ezt te is tudod.

Én még mindíg azt mondom,hogy nemvárt napján tesztelj,anyósod elöl el tudod dugni a tesztet a zsebedbe stb.Ha negatív lesz a teszt legalább megnyugszol.Nincs igazam?

2010. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Mi is több éve várunk a babára, tudom, milyen érzés, de én a helyedben megcsinálnám és megírnám az eredményt ide a válaszolóknak.
2010. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!