Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy most sikerült a baba?

Lehet hogy most sikerült a baba?

Figyelt kérdés
A párommal már több éve próbálkozunk, de eddig még csak egyszer sikerült spontán akkor a hcg szintem 15,7 U/L volt nem tudom biztosan hogy ez terheség volt-e?Orvosnál mind a ketten voltunk egyikünknél sem találtak semmit.Most egy hónapot késik a tüneteim ugyanazok mint akkor:hányinger, szédülés,mellfeszülés, a méhem is feszül és furcsán bizsereg. Tesztet még nem csináltam mert már sokat csalódtunk,kivárjuk a hónap végét.Szerintetek reménykedhetünk?
2010. jan. 13. 21:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

15,7-es hcg az biokémiai terhesség, ami azt jelenti, h elkezdett beágyazódni, csak valamiért megszakadt. Egy nagyon-nagyon korai spontán abortusznak is mondhatnám. Tudom, mert nekem is volt :(

Mennyi ideje próbálkoztok? Sok sikert!

2010. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
100%

Szerintem ennyi késéssel és ilyen tünetekkel tuti terhes vagy!

Tesztelj bátran, szerintem nem fogsz csalódni, ne félj!Ekkor már tuti kimutatja a teszt!

Kiváncsian várom az eredmény! Drukk hegyek!

2010. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Miért nem reagálsz a válaszokra? Érdekes vagy...
2010. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, miért nem válaszolsz nekünk?
2010. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen nekem is volt és nem volt baba. Norcoluttal kellett végül meghozni a mensim.


Jobb lenne, ha a végére járnál, nehogy valami ciszta vagy ilyesmi legyen.

2010. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy végül megjött a kérdezőnek és most maga alatt van azért nem ír nekünk.

De ne legyen igazam,lehet épp a terhesgondozáson ül :) :)

2010. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
én is pont ezt akartam írni..hogy lehet, hogy megjött neki...én is így voltam vele..azt hittem babám lesz..aztán pár nap mulva kiderült, hogy nem..és majd' egy hétig be sem léptem ide..
2010. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Nyugi, mégcsak tegnap este kérdeztétek, nem mindenki ül folyton a gép előtt...

Még jöhet és válaszolhat.

Én is várom :)

2010. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még mindig nem jött meg! Megvárom a hónap végét a tesztet már megvettem nem is egyet, de még nem csináltam meg mert átmenetileg az anyósomnál kell laknunk és nem bírom megcsinálni anélkül, hogy ne tudja ne vegye észre! Nem szeretném az orrára kötni az eredményt mert ha negatív akkor amúgy is a padlóra kerülnék nem hiányzik az ő pletykás szája is , hogy én nem tudok a fiának gyermeket szülni.
2010. jan. 26. 16:38
 20/33 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan csináld meg, gondolom a wc-ben nem fogja észrevenni, hogy mit csinálsz :). Aztán utánna te döntöd el, hogy elmondod-e neki vagy sem, el lehet dugni azt a tesztet, hogy ne vegye észre.

Én a helyedben már nem bírnám ki, ha a kezenben lenne a teszt, meg mi is nagyon kiváncsiak vagyunk.

2010. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!