Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy pasival többszö...

Lefeküdtem egy pasival többször is. Ugyhogy nem védekeztünk kiszállt. Meg a barátommal, és völegényemmel is lefeküdtem övele se védekeztem kiszállt. Kitöl lehetek most terhes?

Figyelt kérdés
Sajnos terhes vagyok és nemtudom kitöl.Hogy tudom kideriteni?A két pasi nem tud egy másról!Meg nem is fog tudni mert nem mondom meg nekik.Honnan tudjam kitöl van a gyerek?Fogjam rá a völegényemre?Völegényem ezekröl semmit nem tud!
2008. aug. 5. 17:44
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
48%
Te miért nem a magyar nyelvtankönyvet lapozgattad sex helyett amire még nem vagy elég érett érzelmileg? Az lehet előnyödre vált volna???? Szerintem semmiképpen ne IRJÁL nekik mert totál gáz a helyesírásod.
2008. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
69%
Ez aztán nem semmi!!!Sajnos, sok okosat erre nem lehet mondani, mert ilyet eddig vígjátékokban hallottam csak! Kár, hogy ilyen pocsék helyzetben ébredtél rá, hogy szereted a vőlegényed! Nos hát, valóban mindegyik lehetséges apajelöltnek el kell mondanod, hogy babát vársz, és azt is, hogy nem tudod, ki a szerencsés apa. Persze külön-külön. Irtó nehéz órák várnak rád, de ezt te is tudod! Mindegyik ki lesz akadva, de a legjobban a vőlegényed. Ha tényleg szereted, adj majd neki időt! És hogy melyik lehet az apa? Próbáltál már visszaszámolgatni? A terhesség ideje kb kiszámítható, akár a neten is nézegetheted progik segítségével, egyik-másik megadja a fogantatás lehetséges idejét! Persze ez azért nehéz, mert ugye a sperma sokáig életképes, több napot is elélhet, így ha szorosan követték egymást az együttlétek, nem tudod már kiszámolni, ki lett a befutó! Ebben az esetben az a lehetőség maradt, hogy vagy elveteted vagy megszülöd a babát. Miután megszülted, lehet kérni apasági vizsgálatot. Nem tudom, hgoy a lehetséges apát ilyenkor mennyire kötelezik, hogy megjelenjen a vizsgálaton... Hát gondold át először, hgoy te mit szeretnél a babával(ha ezen még gondolkodhatsz), aztán rukkolj ki! És persze várom, hgoy hogy fogadta a vőlegényed! Kitartás mindkettőtöknek!!!!!
2008. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
63%
Tanulj meg eőször helyesen írni és azután szórakozz.Most jól szórakozol?
2008. aug. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
Elég egy eszetlen liba vagy ha ez hülyeség és amikor én olvastam először akkor úgy vettem ki mindtha ez kamu lenne.Csinálj apasági tesztet.És valld be mindenkinek h mivan.Mert ha nem a vőlegényedtől van a baba akkor meg szegény gyereknek is milyen tudatban kell lennie majd ha elvesz(bár ezek után).Meg hasonlítani fog a gyerek majd ugyis azért az apjára.És különben meg nagyon felelőtlen vagy.Sztem ha felnőtt vagy akkor sem vagy 20-nál több.És "akkor elkell vennie ha megígérte egy halottnak">>>a saját anyádat már bocsi de ennyire tiszteled....pfff...legalább rá gondoltál volna mikor ezt teszed h milyen szégyent szült.Meg azért ragaszkodsz a vőlenyégedhez ennyire mert vmi pénzeszsák?Mert úgy vettem ki.Na mind1.Remélem mindenki kidob és majd talász vkit aki legalább ennyire hűséges lesz hozzád mint te most a vőlegényedhez.Na ""Sok Sikert"">>>anonymus
2008. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:

Az előző vok:

*mintha

2008. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Nekem a barinőm járt hasonloan.Meddőnek nyilvánitották,mert elpusztultak a petesejtjei.Aztán lefeküdt egy férfival,akibe belezugott,de nem a férje volt.Terhes lett..Rettegett 9honapig..de akarta a gyereket.Végülis mégis a férj lett a genetikai apa.A szerető is elvállalta volna.Maradt a férj mellett,házasságban.Szerelem nélkül..
2008. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

sztem hívd el mind a hármat, mondd el nekik a szitut.

nyugodj meg, úgyis kirugdossák belőled azt a szegéyny gyereket. de legalább nem lesz ilyen darab szart sem érő anyja...

2008. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Szerintem vetesd el, mondd el mindkét palinak, és kész. Ha ezek után valamelyik még el akar venni, akkor majd csinál neked másik gyereket. Ha nem akarnak már, akkor legközelebb okosabb leszel. A legrosszabb, ha megszületik, mert ha elmondod, ha nem, ezt már sosem mosod le magadról, és a gyerek folyton arra emlékeztetne, hogy milyen hülye picsa is voltál.
2008. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ez undirító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aki meg tényleg szertene babát próbálkoznak sajna nem jön össze...neked meg egyből össze jön ráadásul ide-oda teszed a p... szégyeld magad.
2008. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Ha már úgy is ilyen felelőtlen vagy, hazudd a férjednek, hogy amiért nem húzott óvszert, teherbe estél, és babát vársz. Ha otthagyna akkor sincs gond, pereld be, de ha apasági vizsgálatot kér, és nem tőle van a gyerek, akkor alulról hallhatod az Oláh Ibolyát
2009. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!