Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy pasival többszö...

Lefeküdtem egy pasival többször is. Ugyhogy nem védekeztünk kiszállt. Meg a barátommal, és völegényemmel is lefeküdtem övele se védekeztem kiszállt. Kitöl lehetek most terhes?

Figyelt kérdés
Sajnos terhes vagyok és nemtudom kitöl.Hogy tudom kideriteni?A két pasi nem tud egy másról!Meg nem is fog tudni mert nem mondom meg nekik.Honnan tudjam kitöl van a gyerek?Fogjam rá a völegényemre?Völegényem ezekröl semmit nem tud!
2008. aug. 5. 17:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mondd el mindegyiknek külön-külön, ha nem vesz feleségül, igaza van, szerintem nincs aki ezek után elvenne. Ennyit megérdemel az a szerencsétlen ember, hogy megmeneküljön egy ilyen nőtől, mint te!
2008. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
68%
ez vagy kamu vagy tényleg ilyen hülye ez a csaj???? az irásából ki lehet venni hogy egyáltalán nem komoly!!
2008. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez kamu, akkor légy szíves fejezd be, mert egyáltalán nem vicces a kedélyeket borzolgatni.


Ha nem kamu, akkor szerintem ideje visszatérni az őszinte és egyenes úthoz, amiről már egy ideje letértél.


1. Szakíts az egyik férfivel, de lehet, hogy mindkettővel

kellene, ezt te tudod. De ez így nagy gáz, hogy két embert hülyítesz egyszerre.


2. Mondd el nekik, hogy terhes vagy, és hogy nem csak ők lehetnek a gyerek apja. Lehet, hogy félsz attól hogy hogyan fognak reagálni, de az a becsületes, ha vállalod a bűnöd következményeit


3. Amikor a gyermeked megszületik, végeztess apasági vizsgálatot és engedd, hogy a gyermek biológiai apukája valóban az apjaként tudjon viselkedni, akkor is, ha esetleg nem ő lesz a párod


4. Igyekezz a lehető legjobb anyuka lenni és annak, akihez férjhez mész, hűséges társa.


(És mielőtt az egész dolgot elkezdenéd kibogozni és elrendezni, én azt tanácsolnám, hogy először Istennel rendezd a kapcsolatodat. Ha nem tudod, hogy hogyan kell, ebben szívesen segítek privátban, de ez itt off.)


Sok erőt kívánok neked a dolgok rendbetételéhez és ahhoz hogy jó édesanya tudjál lenni.

2008. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
64%
a legkönnyebben úgy tusz megtudni akármit is az apaságról, hogy a vércsoportokat nézed.(ha egyforma a két férfi vércsoportja, akkor az nem jó)öröklődés alapján egyértelműen megmondani nem lehet, de ki lehet zárni, hogy melyikük biztosan nem lehet.ehez tudnod kell a két pasiét, a sajátodat, meg a gyerekét is, és akkor ha kinyitsz egy gimis bioszkönyvet akkor abban benne van, hogy hogyan tudod kiszámolni, hogy melyik vércsoport mekkora eséllyel alakulhatott ki a gyereknél, és akkor ott meg is tudod állapítani, ha valamelyik nem lehet
2008. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázd az ügyeid. Ne hívd meg mindhármat. Lehet, hogy jó ötletnek tűnik, hogy egy délutáni traccspartit úgy fejezz be, hogy bejelented, terhes vagy, de fingod sincs kitől. Höhö...

Először a vőlegényednek mond el, hogy megcsaltad, két férfivel, többször is. És örülj, ha csak annyi lesz, hogy nem vesz el feleségül. Mond el, hogy terhes vagy, de egyelőre még nem tudod kitől.

Egyébként nagy valószínűséggel csak anyagi okok miatt vagy azzal akivel vagy, mert a "vajon így is elvesz?" meg a "lefeküdtem egy pasival többször is" mondatok nem a legőszintébb szerelem jelei...

És, ha csak egyszer és azt bevallottad volna és védekeztetek volna és megbántad volna és nem lennél terhes... azt még elnézné és az ő szemében én is. De hogy többször, lelki ismeret furdalás nélkül... ne számíts semmi jóra. Egyébként nyilvánvaló, hogy azt hazudod a vőlegényednek, hogy tőle vagy terhes. Ő elvesz feleségül és te tök boldog leszel. Közben többször is összefekszel emberekkel, aztán csak úgy jönnek a gyerekek... teljesen felesleges jártatnom a számat. Nyilvánvaló, hogy nem a becsület megtestesítője vagy.

2008. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom hogy kamu e a kérdés de ha az akkor erre nem kíváncsi senki. ez az oldal nem arra van hogy hülyeségeket írogass fel mert lehet hogy mások komolyat kérdeznek és ha ilyen kamu kérdések elszaporodnak akkor már a rendeseket is annak fogják hinni. Ha meg nem kamu akkor szégyeld magad! nem ítéllek el mert az nem az én dolgom de ülj le nyugot körülmények közt és gondolkozz el hogy mit csináltál. És mondd el mindkettő férfinak hogy mi a helyzet. legalább ne hazudj mostmár nekik. Kívánom hogy mire megszületik a baba válzott meg mert ha ilyen anyja van valakinek az nem túl jó.

2008. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Össze voltam zavarodval,én a völegényemet szeretem.Mindegyik iránt éreztem valamit!
2008. aug. 5. 20:45
 18/40 A kérdező kommentje:
De rájötem a völegényemet szeretem,el is mondom neki.Majd holnap meg nektek ha érdekel titeket mit mondot.Na megyek felkészülök rá.Most márt tudom milyen több pasit szeretni egyszerre,megbántam.Töbet ilyen nem lesz csak bocsáson meg a völegényem.
2008. aug. 5. 20:48
 19/40 anonim ***** válasza:
56%
Igen, én kíváncsi vagyok, mit mond erre a vőlegényed, majd írd meg légyszi!
2008. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
90%
ez a kérdés totál kamu!!!remélem élvezed idióta!
2008. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!