Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy pasival többszö...

Lefeküdtem egy pasival többször is. Ugyhogy nem védekeztünk kiszállt. Meg a barátommal, és völegényemmel is lefeküdtem övele se védekeztem kiszállt. Kitöl lehetek most terhes?

Figyelt kérdés
Sajnos terhes vagyok és nemtudom kitöl.Hogy tudom kideriteni?A két pasi nem tud egy másról!Meg nem is fog tudni mert nem mondom meg nekik.Honnan tudjam kitöl van a gyerek?Fogjam rá a völegényemre?Völegényem ezekröl semmit nem tud!
2008. aug. 5. 17:44
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
hát már bocs de tényleg undoríto amit csináltál!hány éves is vagy?tudod ha meg csaltad őt legalább okosan csináltad volna hogy használsz gumit!neked most az a fontosabb hogy elvegyen feleségül vagy az őszinteség?szted a vőlegényed örülne annak ha melletted hazugságba élne?vagy ha esetleg más gyerekét nevelné fel?ez a legundorítobb dolog a világon!már bocs!akkor kellett volna gondolkodnod!
2008. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
én nem leszek ilyen drasztikus kifejező, de azt hiszem egy életre lecke volt. mondd el, nem élehtsz hazugságban, és őket sem ringathatod hazugságban, egyszer úgy is kiderül. lásd. genetikai vonalak. mondd el, és bízdd rájuk mit lépnek. ha elhagy, amit én is tennék a vőlegény helyében, akkor is tiszta lappal kezdhetsz új életet.hamarabb kellett volna gondolkodni, és nem erőltetheted rá az akaratodat, és nem zsarolhatod meg azzal, hogy mit ígért a haldokló nyukádnak. az édesanyád úgy sem támogtaná ha a gyereke egy hazugsággal teli életbe lépne.
2008. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
48%
Balázs show?Jót szórakozol apuskám ?:)
2008. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
64%
Oldd meg magadnak! A félreb...hoz sem kértél segítséget!!!
2008. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
64%
Oldd meg egyedül! Amikor félrementél,akkor se kellett más segítsége!
2008. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem vicces, hogy mindenféle kitalált baromságokat írogatsz ide!

Ha meg igaz a sztori, egy jó nagy nyaklevesre lenne leginkább szükséged.

2008. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:

Mond meg mindenkinek akivel lefeküdtél, vetesd el, vagy add örökbe a gyereket, és kezdj új életet! (bár nem vagyok a vetélés híve, de nem is vagyok ekkora K....!) Nem érdemli meg semelyik pasi, hogy utána még elvárd, hogy a gyerekkel is foglalkozzon, és a gyereket is nagyon sajnálnám, ha egy ilyen anyja lenne!

Ja és kívánom, hogy szeress bele valakibe nagyon, úgy igazán, szívből..., és ő téged ugyanígy használjon ki, csaljon meg, és szenvedj miatta!

Undorító vagy! Ilyenek miatt lesznek hülyék a rendes pasik is!

2008. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
67%

Van egy eléggé biztos módszer arra hogy kiderítsd ki az apa:

- szerezz be hajtincset mindegyiktől, ezeket vidd a fürdőszobába és engedj egy kád langyos vizet, önts bele 20dkg konyhasót.

- tedd a vízbe a tincseket és ülj be te magad is a kádba

- dugd be a hajszárító zsinórját a konnektorba, a hajszárítót meg a vízbe.

Onnantól pár perc és megtudhatod a választ és még a vőlegényednek is megadod a jobb élet lehetőségét...

2008. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
48%

:)

Ne vegyétek már komolyan ezt a szöveget, csak egy hülye srác szórakozhat a polgárpukkasztó provokációval.

Szerintem több meglévő kérdés is az ő ténykedésénke eredménye lehet :)

Lehet hogy egy országos összeesküvésről van szó??

A stílusa miatt emlékeztet a Virágot Algernonra...vagy nagyon buta de létező nő, vagy egy zseniális gonosz állat a tettes. Nem is tudom melyik a rosszabb...

2008. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
48%
Ez tuti nem komoly, de én tudom hogy mi a megoldás. Ne tartsd meg a gyereket mert az lenne a következő ballépés. Ilyen hülyéket vétek szaporítani !!!!!
2008. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!