Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy pasival többszö...

Lefeküdtem egy pasival többször is. Ugyhogy nem védekeztünk kiszállt. Meg a barátommal, és völegényemmel is lefeküdtem övele se védekeztem kiszállt. Kitöl lehetek most terhes?

Figyelt kérdés
Sajnos terhes vagyok és nemtudom kitöl.Hogy tudom kideriteni?A két pasi nem tud egy másról!Meg nem is fog tudni mert nem mondom meg nekik.Honnan tudjam kitöl van a gyerek?Fogjam rá a völegényemre?Völegényem ezekröl semmit nem tud!
2008. aug. 5. 17:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%
szégyeld magad!!! utálom az ilyen hülye libákat mint te!!! még férjhez sem mentél és már hütlen vagy!! ugy kell neked remélem rájön a "völegényed"
2008. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos terhes vagy, igen, és sajnos téged is a világra toltak egyszer. Nagy hiba volt.

Miért nem mondod el nekik? Biztos örülnének.

2008. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Tudom rohatszemét dolgot müveletem,márt megbántam,vissza nem tudom csinálni sajnos!Létezikvalamimodszerami alapján még mielött megszülette megtudhatom ki az apukája!
2008. aug. 5. 17:53
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

sehogy. legalábbis egymagad nem.

lehet apasági vizsgálatot kérni, de azt nem tudod idehaza úgy megcsináltatni, hogy a pasiaid ne tudjanak róla...

2008. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Az tudom de az ha megszületik a gyerek csak akkor lehet.De ugyhallotam elég egy hajszáll is hozzá.Igaz ez?Akkor mindegyiktöl szedekössze egyet.
2008. aug. 5. 17:55
 6/40 anonim ***** válasza:
78%
Fogadni mernék, hogy akárki akármit mond, te úgyis azt fogod mondani a vőlegényednek, hogy tőle van a gyerek. Szerencsétlen férfi meg még lehet, hogy örülni is fog, hogy jön a baba és tuti feleségül is veteted magad. Hiába mondanánk, hogy mond el neki az igazat, hogy nem biztos, hogy tőle van, és mond meg a másiknak is, hogy lehet, hogy tőle van és csináltass mindkettővel apasági tesztet, hogy kiderüljön, hogy ki az apa, te 100%, hogy a könnyebb, egyszerűbb utat fogod választani. Mert ilyenkor már nem vay olyan eszes, hogy elmond az igazat. De félremenni könnyű volt! Ha neked jó lesz egész életedben hazugságban élni, akkor csak rajta, nem kell tudni a vőlegényednek, hogy miket csinálsz mellette.
2008. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Ha a hajszáll jó akkor elég ha csak én megyek.Addig meg ráfogom a völegényemre azt imátkozok hogy ö az apukája....
2008. aug. 5. 17:56
 8/40 A kérdező kommentje:
Ja a völegényem egyszer véletlen belémélvezett ez lemaradt az elejéröl.Akkor lehet nagyobb az esély hogy töle van?Most mit tegyek elmondjam a völegényemnek?És ha nem veszel feleségül?Igaz megigérte anyukámnak mielött meghalt fél ével ezelött hogy elvesz.Szeritetek?Ha egy halldoklonak megigérte az állni kell nem?
2008. aug. 5. 18:00
 9/40 anonim ***** válasza:
80%

Le lehet pontozni.

Igen felelötlen vagy,undoritó.Én ha egy haldoklónak igértem volna meg akkor sem vennélek el feleségül ezek után!Mondd el az összes pasinak akivel voltál h lehet tőle vagy terhes.Kiváncsi lennék mennyi állna továbbra is melleted.

2008. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam rajta hogy elmondom nekik.Nem tudom lehet tényleg ez lenne jobb?Bár lehet az egyik sejti hogy van más is.Szerintetek egyszerre mondjam el nekik?Hivjam meg mind a hármat azt ugy vagy külön külön?Segitsetek?Szerintetek?
2008. aug. 5. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!