Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 43éves vagyok a párom 40éves...

43éves vagyok a párom 40éves és nincs gyermeke. Merjek vállalni babát?

Figyelt kérdés
Szeretnék tapasztalatokat olyanoktól akik 40év felett még válaltak babát!
2010. jan. 12. 12:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak biztatnitudlak:)))) ez még nem kor:))) külömben is,sokkal magabiztosabb gondolja az ember a baba vállalást.
2010. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, válalnék.
2010. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igen vállalhatol. Előtte egy kivizsgálás, vérvétel, nőgyógyászati kivizsgálás, ha minden oké miért ne?
2010. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass az itteni válaszok között:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Én is vállalnék. :) Hajrá!

2010. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
igen, végülis bevállalhatjátok. Előtte mindenképp kérd ki a nőgyógyászod véleményét, aztán simán mehet a próbálkozás :)
2010. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi:)))én is így gondolom,hogy más lenne már így érettebben babát vállalni:)))remélem így is van,,,,

mindamellett,hogy beteg izületi gyuladásom van,de a 2nagylányommal is megvolt már a betegségem,,,

2010. jan. 12. 12:40
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

figyu, ha 16 évesen vállalnak gyereket a lányok, akkor te simán és nyugodtan vállalhatod a bébit.

Nem hinném h az izületi problémáid negatívan befolyásolnák a terhességet.

Sok sikert :)

2010. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

Én már nem mernék vállalni ebben a korban.A nagynéném régen amikor 41 éves volt terhes lett,vállalta.Nyitott hátgerinccel szülte meg a fiát,csak pár percet/órát élt.később újra terhes lett.Kislánya született aki Down kóros lett.Nagynéném tavaly volt 60 éves.Most ott tart,hogy nem bírja tovább a 24 órás gondozást a lányának ,mert ő is idős,és beteg lett.Nagyon szereti a lányát,de attól fél,hogy ha ő meghal,senki nem lesz aki gondoskodik tovább a lányáról..

Én az ő esete miatt 35 év felett nem vállalnék babát már.

Nemcsak azért mert nagyobb a rizikó,hogy valami baja lesz(szerencsére sok nő van aki ilyen korban is egészséges babának adnak életet,és le a kalappal előttük),de bennem van az is,hogy ha 43 évesen szülnék,mire a fiam/lányom 18 éves lesz én 61 éves leszek.Szonte a nagyanyja inkább és nem az anyja...

2010. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

épp azért kell az orvosi kivizsgálás terhesség előtt, h ilyen ne forduljon elő....de ez bárkivel megeshet még 23 évesen is.

Nekem a nagyimra azt hiszik h az anyám. És simán lehetne is, mert olyan jól hordja magát. Szóval sztem ez is megoldható.

2010. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Irok neked priviben.
2010. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!