Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek?! Ilyet meg nem...

Segitenetek?! Ilyet meg nem lattam a teszten.

Figyelt kérdés

A tesztet ma reggel csinaltam, egy vekony vonalka jelent meg rajta, most nem tudom h hibas-e vagy az is pozitiv? Tegnap du. is csinaltam egyet, de azon nem jelent meg semmi. Mindenkeppen csinalok hnap reggel is egyet, csak akivel tortent ilyen, annak mi lett vegulis?


[link]


[link]


2014. júl. 22. 09:27
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Hű de zavarodott vagyok. :D Most néztem vissza, hogy ezt már egyszer leírtam. Bocsi!!!!!! :D :D
2014. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Nekem ugyanolyan lett a ma reggeli is mint a tegnapi. :-( Menzesz jele sehol.. Most varni fogok par napot a kov. teszttel.


Sajnalom 14-es! De amig nincs menzesz, addig van remeny is! :-) Remelem par nap mulva jo hireket kozlunk! :-)

2014. júl. 23. 11:16
 33/44 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél aznap teszteltem amikor meg kellett volna jönnie. Kíváncsiságból csináltam csak, mert sosem pontos. Akkor nagyon-nagyon halvány pozi volt.

Most nem gyanakszom babára. Hétvégén vagy jövőhét elején tesztelek ha addig nem jön meg!

Neked drukkolok!!! :)

Nekem most lenne jó egy baba.

Egyedül maradnék, lakhatás nélkül...

2014. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e jelentősége de nincs folyásom. Amikor terhes lettem anno akkor se volt...
2014. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
jah, úgy értettem nem lenne jó egy baba.
2014. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Sztem az jo hir ha nincs folyasod, nekem sincs semmi, szarazsag van. :-) Ugyanugy mint az elso terhessegemnel.

Mennyi idos az elso baba? Az enyem 11 es fel honapos. Kicsit felek h mi lesz ha valoban terhes vagyok. Igazabol nem is gondoltuk h ilyen hamar osszejohet, 2. probalkozos honapban. Persze meg semmi sem biztos, majd par napon belul remelem kiderul.

2014. júl. 23. 12:10
 37/44 anonim ***** válasza:
Sajnos az a baba nem született meg...
2014. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Sajnalom!!


A tesztjeim nem erosodtek azota, sot inkabb teljesen negativak. Mar az is lehet h az elso teszteken azok inkabb szaradasi csikok, mert idon tul jelentek meg... Elkepzelhetonek tartom h mult het kozepe fele volt kesoi peteeresem, mert akkor volt kremes bo folyasom. Ha igy van, akkor mikor erdemes tesztelnem? Mert akkor mar sejtheto lenne h a menzeszem is miert kesik ennyit. Ha vasarnap reggel csinalnek egy clearblue digitalis tesztet, az kimutatna mar a terhesseget??

2014. júl. 25. 10:19
 39/44 anonim ***** válasza:
Igen nyugodtan csinálhatol az màr biztosat mutat!
2014. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Nekem még semmi. Illetve tegnap óta nagyon nagyon halvány barna maszat. Ilyet mensi előtt max egy nappal vagy pár órával szoktam tapasztalni. Vártam is hogy az éjjel megjön, de nem jött.

Nem tudom, hogy mi van.

14-es voltam.

2014. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!