Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek?! Ilyet meg nem...

Segitenetek?! Ilyet meg nem lattam a teszten.

Figyelt kérdés

A tesztet ma reggel csinaltam, egy vekony vonalka jelent meg rajta, most nem tudom h hibas-e vagy az is pozitiv? Tegnap du. is csinaltam egyet, de azon nem jelent meg semmi. Mindenkeppen csinalok hnap reggel is egyet, csak akivel tortent ilyen, annak mi lett vegulis?


[link]


[link]


2014. júl. 22. 09:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Ja! 14-es voltam! :)
2014. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ott van az a csík! halvány, de ott van. Az enyém is így kezdődött. Ha nincs semmi, akkor nem jelenik meg semmilyen halvány vonal sem, amig nem volt baba, nekem nem lehetette félreérteni a negatív tesztet.

10hkm

ja,besőtétítettem neked, ezen jobban látszik, mint a negatívon

2014. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
2014. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Nekem is pont ilyen az egyik tesztem.de amit utána csináltam azon meg semmi. Nem értem. Múlthéten csináltam őket. azóta nem.
2014. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
És hogy bírod, hogy azóta nem, 14-es?
2014. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Mikor jött ki a csík? Ez ezen a ponton sajnos bármi lehet, rengeteg hozzászólást, fórumokt, mindent átnyálaztam, és teljesen megoszlik, van, akinek "álpozitív" volt, van, akinek baba miatt volt, tehát ez sajnos pont olyan, mint a pms tünetek... Nekem volt nagyon vékony, de színes, jól kivehető csíkom, és nem tudom, hogy hibás volt-e a teszt, vagy csak nem tapadt meg.


Egy biztos, ha baba van, akkor pár nap múlva erősödni kell ugyanezzel a teszttel, és az is bíztatóbb lenne, ha színes lenne a csík, és nem szürke.

2014. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Nem túl jól. :)

De azt mondták itt a gyakorin, hogy mivel kevesebb, mint 14 napja volt ovum (ha az volt), és a ciklus második fele az állandó, így az is lehet, hogy meg se kéne még jönnie.

Fogalmam sincs mi lehet. De ha az ovutól számolom a 14 napot akkor már kb 50 nap telik el az előző mensi óta. Bár tény, hogy nekem nem középidőben van ovum, hanem sokkal később. Legalábbis többnyire. Sztem a hét második felében tesztelek. ha kibírom. :D

2014. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

14! Nem tesztelnel hnap reggel Te is? :-) En ki sem birnam..


22! Koszi a belinkelt kepet, azon is latom a vonalat. :-) Csak lenne vastagabb a csik.. De en is ugy gondolom h ha nincs hcg a szervezetben, akkor meg az a vekonyka vonal sem jelenik meg. Persze ha a teszt nem hibas..


26! Sztem idon tul jott ki az a csik, mert kozben ott hagytam a furdoben, kozben visszaneztem, de akkor nem lattam semmit, majd kesobb amikor megszaradt, akkor lattam meg.

De en ugy erzem h osszejott, hnap reggel megcsinalom es megirom. Kerlek szoritsatok! :-)

14-es! Te is csinalj egyet! :-)

2014. júl. 22. 21:00
 29/44 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!
2014. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 14-es vagyok. Nekem negatív a ma reggeli tesztem.Bár én előzőről sem gondoltam, hogy pozi lett volna.És azt mondták nekem itt a gyakorin, hogy mindig a ciklus második fele az állandó, tehát az ovutól kell számolni a 14 napot amikor meg kellene jönnie. Nekem még nem telt le a 14 nap. Tehát vagy korán teszteltem, vagy nincs baba. Én az utóbbira tippelek.

Kérdező! Csináltál tesztet??? Mi a helyzet?

2014. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!