Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruáciò alatt...

Ha menstruáciò alatt estem teherbe, hány hetes terhes vagyok, illetve kimutatja már a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utolsó menstruàciòm 2014.07.21-èn volt,2014.07.23-àn vèdekezès nèlkül voltam együtt partneremmel.

Tudom,hogy csak 2 napja kèsik az amùgy rendszeres menstruàciòm,de az effajta alhasi szurkàlàsok ès pisilèsi ingerek eddig ismeretlenek voltak...


Ha esetleg attòl az együttlèttől teherbe estem,most melyik hètnél jàrok?

Dèlutàn teszteltem,de negatìv lett...



#Menstruàciò terhessèg #hàny hetes terhes #menstruàlàs teherbeesès
2014. júl. 21. 22:59
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Jòò,de arra vagyok kìvàncsi ilyenkor szàmolni! :))
2014. júl. 21. 23:37
 12/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem elég konkrétan leírtam, hogy nem lehetsz terhes, mert kicsivel több, mint 4 hete voltatok együtt, akkor volt (korai) ovud, és kb. 3 hete megtörtént a beágyazódás. 14 nappal a beágyazódás után már kimutatja a teszt. 21 nappal már bőven erős két csíkosnak kellene lennie.


Most az tök mindegy, hogy az ovu után mikor kellene megjönnie. A teszt a beágyazódástól termelődő HCG-t mutatja ki, ami onnantól kezdve rohamosan nő. 3 hét után ha negatív, akkor negatív.

2014. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

#11 ezt is leírtam:


Szóval, ha június 21-én volt meg utoljára, akkor 4 hetes és 2 napos terhes vagy. De 6 hetesnek felel meg a terhességed kora.


Mondd, te elolvasod figyelmesen, amit írunk?

2014. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem feltételes módban írtam: szóval HA terhes LENNÉL, akkor lennél 4 hetes, és az egy "rendes, középidős ovus" terhesség 6 hetes korának felelNE meg.
2014. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Komolyan ennyire buta vagy??? Basszus hányéves vagy?? De tényleg jobb lenne ha nem szexelnél

Útolsó menszesz első napjától kell számolni a terhességi heteket.

2014. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

#15 Igazad van.

4 hete szexelt, és azt kérdezi, hogy nem tesztelt-e túl korán -.-


Ha a szexet bizonyos IQ alatt tiltaná a törvény, akkor nem lenne túlnépesedve a Föld.

2014. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Most vissza kèrdezhetnèk,hogy olvastok e fòrumokat,pl www.gyakorikerdesek.hu,mert nem egy esetben tèvedett màr a teszt,illetve nem mindenkinek azonos a hormon termelèse,de mivel buta vagyok ès jobb lenne ha nem is szexelnèk,ezèrt nem folytatom...


Kösz a vàlaszokat...

2014. júl. 21. 23:46
 18/32 anonim ***** válasza:
Ha ennyire okos vagy akkor miért nem keresel fel egy dokit???? Nehogy már neked áll feljebb!!!!Tanulj még egy kicsit...
2014. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Nehogy màr neked àlljon feljebb...Te okos!

Ki mondta,hogy nem kerestem fel dokit?Nem gondoltàl arra,hogy mondjuk mègis felkerestem egy dokit,de mèg nem jött el az időpontom napja?

Kucsit gondolkodhatnàl TE!Főleg ha màr IQ-ròl beszèlsz...

2014. júl. 21. 23:53
 20/32 anonim ***** válasza:
:D :D :D röhej vagy.... és még reklámozod is... szép mondhatom... fogalmad sincs a dolgokrol.. :D
2014. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!