Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok?

Most akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Juni 12 en volt meg. Juni 27. en pettingeltunk a baratommal eloszor. O egyszer ment el de utana nem csinaltuk tovabb. Mostanaban kellene megjonnie de nem akar erzem hogy faj a hasam..de semmi.(lehet hogy a petting miatt kesik?) Ma csináltam tesztet negativ lett. Elegge stresszeltem e miatt hogy esetleg terhes vagyok e. Meg benne van a pakliba hogy az vagyok? Igazabol elozohet szerdan kellett volna hogy megjojjon . Csinaljak meg tesztet?

2014. júl. 14. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
mit értesz petting alatt?
2014. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Behatolas nem volt. Es amikor en kenyeztettem ot akkor volt rajtam ruha. De felek hogy mondjuk rajta maradt a kezen a sperma es belem kente vagy nem tudom.
2014. júl. 14. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Így elég kicsi a valószínűsége, hogy terhes legyél.
2014. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi! Az esélye kb annyi minthogy megnyerd a lottó ötöst!! :)

Lehet azért is késik mert nagyon stresszelsz! Nekem vizsgaidőszak alatt meg sem jött!! :) egy hónap úgy ahogy van kimaradt!

2014. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom :) de akkor ne csinaljak tobb tesztet?
2014. júl. 14. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Behatolás nélkül ember legyen a talpán aki teherbe esik. xD
2014. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha ez így össze jött,szólók a páromnak sürübben csinaljuk így:-D:-D hátha 9honap utan becsusszan:-D :-D..nyugi igy 0%esély:-D
2014. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!