Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jan.10. -ére nem várom, és...

Ha jan.10. -ére nem várom, és ma ( igaz napkozben ) teszteltem egy negatívat, attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Asszem várok még néhány napot és reggel tesztelek. Volt már vmelyikötöknek, hogy az első negatív lett?

Amúgy nem érzek semmit, csak gyakran kell pisilnem.

Köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 8. 15:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia

Igaz én 11 re nem várom én is ma reggel teszteltem negatívat :-( de akkor én se keseredek mert lehet hogy nekem is korai volt. Nekem sincsenek konkrét tüneteim csak annyi hogy egy hete olyan érzésem van hogy mindjárt meg jönn de nem. Remélem hogy a köv. teszt pozi lesz. Sok sikert neked is majd írd meg.

2010. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem 6.-a körül kellett volna megjönnie, hétfőn negatív teszt, tegnap (pénteken) pozitív. A negatívat napközben teszteltem, a poz. reggeli vizeletből volt. Azóta egyéb tüneteim is vannak, ez második baba lesz. Szorítok!
2010. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Nikolett_'90 ***** válasza:

Én a 19:52 -es vagyok! Sajnos,ma barna folyással megjött! Elég erősen..:( majd legközelebb! drukk

ok nektek!!

2010. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ennyien írtatok. Mindenkinek köszönöm. Egyébként második baba lenne. Van már egy kisfiam. Azt hiszem várok még egy kicsit a teszttel. Egyébként a gyakori pisilés is elmúlt.

A babásoknak külön gratulálok!

2010. jan. 10. 12:32
 15/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem! Igen a halvány is pozitív . Higgy neki.Nekem is az volt az elsőnél.
2010. jan. 10. 12:34
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia

Teszteltél már?

2010. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!