Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jan.10. -ére nem várom, és...

Ha jan.10. -ére nem várom, és ma ( igaz napkozben ) teszteltem egy negatívat, attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Asszem várok még néhány napot és reggel tesztelek. Volt már vmelyikötöknek, hogy az első negatív lett?

Amúgy nem érzek semmit, csak gyakran kell pisilnem.

Köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 8. 15:05
1 2
 1/16 Nikolett_'90 ***** válasza:
Szia! A tapasztalatom szerint igen, lehetsz!:) Én is teszteltem már elég sok negatívat, mire most lett csak halvány pozitív!:) Amúgy én dec.28ára vártam..és még azelőtt is teszteltem kíváncsiságból, de azok mind - ak lettek. :( Aztán ma egyet medi-labbal,és igaz, halovány, de +! Miért nem reggeli első vizeletből tesztelsz?
2010. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Legközelebb reggel csinálom meg Csak ma vettem a tesztet és nem bírtam ki reggelig. köszi a választ, és gratulálok neked!
2010. jan. 8. 15:25
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze!

Sokaknak csak mensielmaradás után lesz pozitív!

Reggelj tesztelj és ne mártogatóssal hanem vizeletsugarassal, mert a lily és a medilab mártogatós sokszor szellemcsíkos.

2010. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is csak akkor mutatott pozit, mikor már eltelt 5 nap a kimaradt mensi után, de még így is halvány volt, szal lehetsz várandós! :) Sok sikert!
2010. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia én is 10.-ére nem várom :) vettem én is tesztet de nem merem megcsinálni én is sokat járok pisilni meg állandóan azt érzem hogy +fog jönni de csak egy kis fehéres folyás van a papíron a cickókról nem is beszélve majd leszakad :S

én drukkolok neked

2010. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
irjátok meg mi lett...drukk!
2010. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A vérzés kimaradása előtt nem érdemes tesztelni.
2010. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

16:48-as vagyok teszteltem egy nagyon halovány + at

hihetek neki????

2010. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nikolett_'90 ***** válasza:
Én még nem válaszoltam erre a kérdésre,de én is halovány +at teszteltem ma..:) Én is várom rá a választ, h a halovány +, is pozitív, szóval babát várok?:)
2010. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nikolett_'90 ***** válasza:
Én írtam először Neked!:) köszönöm szépen!:) Kíváncsian várom,az eredményt..persze,csak ha megosztod velünk...megy a drukk!
2010. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!