Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki január végén...

Van olyan, aki január végén nem várja? Mióta próbálkoztok? Ha most nem sikerül hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 10:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
jaaa és persze nem engednek el az óráimra sem, így most 2 tantárgyat tudtam felvenni
2010. jan. 7. 14:37
 12/21 anonim ***** válasza:

nem túl emberbarát munkahely...Sajnos nagyon sok olyan munkahelyről hallottam ahol nm tolerálják, hogy a dolgozójuk tanulna munka mellett. Az utobbi állásinterjúkon már nem is mondtam meg hogy még tanulok...csak annyit írtam az önéletrajzba, hogy befejezetlen egyetem.

Ez is egy tényező volt abban hogy belefogtunk a babaprojectbe:-) Munkát nem találok, valószínűleg az egyetem befejezése után sem fogok tudni elhelyezkedni és nem akarunk még éveket várni a családalapítással.

K

2010. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szia én Január 17-re nem várom. Mi egy éve próbálkozunk. Én 27 vagyok és a férjem is. Tavaly áprilisban és augusztusban is összejött a baba, de 8. héten üres volt a petezsák ezért megműtöttek. Utána voltam kivizsgálásokon. A hormonjaim jók, még most lesz meg a véralvadási vizsgálat, lehet azzal van baj. Remélem most harmadjára már nagyobb sikerünk lesz. És nektek is kívánom hogy minden jól alakuljon. Igaz nálam a teherbeeséssel nincs gond mert az első három hónap után a második egyből megfogant. Remélem most is így lesz. Majd jan. 17. fele megírom hogy megjött-e. Te is irj majd.
2010. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én Jan. 13.-ra nem várom, de úgy érzem most sem lesz semmi.De miért nem?:-( Nekünk már van egy lánykánk.:-) De most 4 hónapja próbálkozunk.

25 éves vagyok a férjem 29.

2010. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi tavalyelőtt szeptembertől márciusig megszakításosan "védekeztünk", még egy kicsit várni szerettünk volna a gyermekkel esküvő után. Élesben tavaly március óta megy a dolog, de semmi-semmi eredmény. Nem dohányzunk, nem alkoholizálunk, soha nem szedtem fogamzásgátlót, 26 éves vagyok, és mégse. (Férjem 35) Már hőmérőzök, ovutesztelek, gyertyázok... Nagyon el vagyok már keseredve, hogy soha se fog nekünk sikerülni! Dokihoz a jövő hónapban megyünk, még a jövő ciklust kivárjuk, hátha...
2010. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
4 napja pozitív az ovutesztem és tojásfehérjés nyák van...fogalmam sincs miért...esetleg a closti hatása lehet
2010. jan. 8. 08:26
 17/21 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok lányok? Hogy bírjátok a várakozást?

Nekem úgy tűnik, hogy ez a hónap hosszabb bármelyik másiknál:-(

2010. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
hát én most próbálok nem figyelni semmire...hátha így jön össze
2010. jan. 11. 09:16
 19/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én január 23-24-re nem várom. Pont egy éve próbálkozunk, én 25 vagyok, párom 34. Én is most úgy vagyok, hogy próbálok nem rágörcsölni, már nem ovutesztelek, nem hőmérőzök, ennyi idő alatt már úgyis tudom mikor van ovum. De azért reménykedek, és szurkolok mindannyiunkanak, hogy mielőbb babánk legyen! :)

D.

2010. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

én sem gondolok rá..a bromot is csak össze-vissza szedem. A kiskutyám most elég elfoglaltságot jelent, így nem is gondolok rá...


ovuláciüm sajna nem tudom van-e egyáltalán...múlt hónapban nem nagyon volt

2010. jan. 12. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!