Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki január végén...

Van olyan, aki január végén nem várja? Mióta próbálkoztok? Ha most nem sikerül hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én január 18-ra nem várom!Mi most 1 éve,hogy próbálkozunk!Szedem a Closty-t,a 3.hónapnál fogok tartani!Türelmes vagyok!Néha elgyengülök,olyankor kicsit magamba keseredek,de össze szedem magam,25 éves vagyok, férjem 30!Nem vagyunk elkésve!Jönni fog a baby,csak valami oknál fogva várat magára!Hiszem,hogy minden van valamiért!Próbálkozunk és érzem,hogy meglesz az eredménye!!! Tarts ki Te is,a baba tudja mikor kell jönni!!!Mióta próbálkoztok?
2010. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

én 26 vagyok, férjem 31 :) hasonló arányok


kb 2 éve nem védekezünk, februárban estem teherbe bromo mellett, 9 hét múlva elhalt a terhesség


azóta semmi


4. clostys hónapom ez, 5*2 szemmel

2010. jan. 7. 10:48
 3/21 anonim ***** válasza:

mi az a bromo?

akkor te jó nagy dózisban szeded a closty-t!én csak 2x1-et szedhetek!vagy a legelején még így írják fel?ne keseredj el,jönni fog majd a Babó!Voltatok kivizsgáláson?Mi még nem!Jobban mindva párom,nekem idáig azt mondták minden rendben van,de ugye ki tudja!

1.voltam!

2010. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

ugyanannyit szedünk be:)


5*2 = napi 2 szem :D


bromocriptin, a magas prolaktinra

2010. jan. 7. 12:23
 5/21 anonim ***** válasza:

ja bocsi :-)

félre értettem,neharagudj a figyelmetlenségemért!

van valami homeopátiás csepp is,amit nagyon dícsérnek,talán mastodin vagy valami ilyesmi neve van...de a gyógyszertáros ismerősöm azt mondta,hogy majd ha már nem szedem a closty-t,akkor kezdhetem azt!te nem hallottál még erről?

2010. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
szedtem, barátcserje, de nekem gyomorpanaszokat okozott és a prolaktinra kaptam, ha nincs bajod a magas prolaktinnal, akkor szerintem azt szedni fölösleges
2010. jan. 7. 12:37
 7/21 anonim ***** válasza:

Én sem várom január végére. Sajnos pontos napot sosem tudok, mert elég rendszertelen a mensim, kb január 20-25 között nem kellene megjönnie. Az orvos csak annyit mondott hogy a baba után majd rendezett lesz a menstruációm is. Csak arra nem gondolt, hogy így elég nehéz meghatározni a peteérésem...

Mi még nem régóta próbálkozunk, ez a 4. hónapunk. Én 25 vagyok a párom 35. Már 5 és fél éve vagyunk együtt és úgy gondoltunk itt a baba ideje.

Ugy gondoltam, ha nyárig nem sikerül a baba akkor fogok orvoshoz fordulni. De optimistán állok hozzá...nem lesz szükség orvosra!

Mihamarabbi babásodást kívánok!

2010. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát nálam a csodás munkahely is közrejátszik...a stressz nemkevéssé járult hozzá, hogy elhalt az előző terhességem...most is őrültek háza van és minden egyre rosszabb....máshol írták, hogy keressek valami másik helyet..na de ha sikerül a baba mi lesz....
2010. jan. 7. 14:16
 9/21 anonim ***** válasza:

14:09-es vagyok.

A munkahely biztos nagyban hozzájárul a stresszhez. Próbálj meg ne annyira idegeskedni, tudom könnyű ezt mondani. Beszéld ki magadból, ha bármi problémád van ,ne rágódj rajta, talán ez egy segít. (nekem bejött)

Nézd a jó oldalát: van munkahelyed! Nekem nincs :-( Utolsó éves vagyok az egyetemen. Már egy éve munkát keresek, levelezőn folytattam volna a sulit, de csak csalódás ért. Mindenhol volt valami kifogás ami miatt nem vettek fel(túl fiatal, nem helybeli, túlképzett, nem regisztrált munkanélküli és még sorolhatnám).

K

2010. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nekem hasonló...kb fél évem lenne az egyetemből, amit nappalin csinálok, de úgy voltam vele, hogy áááá majd megoldjuk, hogy meglegyen...aha semmit nem tudok tanulni!!!férjemmel megbeszéltük, hogy szeptemberben elkezdek egy nyelvszakot, hátha több esélyem lenne
2010. jan. 7. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!