Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-12 nap ovu után nekem még...

11-12 nap ovu után nekem még soha nem volt ilyen. Mi lehet?

Figyelt kérdés
nézni szoktam hogy milyen a állagú a hüvelyi nyákom, és ma uúgy mint az elmúlt napokban ragadósnak mondanám. Viszont a wc papíron picit elszineződött, éppen a fehér papíron látszik, hogy ez nem fehér, de nagyon halvány az elszineződés nem is tudom hogy rózsaszín vagy halványan barnás???!!Az ovu után minden hónapban 14 nap után jön meg a 15.napon.tehát ez nem korai mensinek?
2010. jan. 3. 21:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Sziaaa!

Úr Isten, mi van a szíveddel??? Hát, ez nem semmi, hogy Téged mennyi nyavalya kerülget! Nagyon sajnálom, hogy ennyire összejöttek a dolgok.

De valóban fel lehet fogni optimistán is, ha ezeket kikezelik, akkor biztosan könnyebben jön a baba, végtére is nőgyógyászitalig minden rendben - ez azért nagyon jó hír!

A homeopátiás bogyókat különben én is többre becsülöm, mint a gyógyszereket, jó véleménnyel vagyok róluk. Ezeket még terhesség alatt is lehet szedni.

Köszönöm szépen kérdésed, megvagyok, sajnos engem sem kerülnek el a rosszullétek, remélem most már lassan ennek vége, mert néha már kiborulok.

Szóval akkor ez a hónap kimarad, deee a szombatiból tényleg lehet még baba. :)))) Hajjjajjj de még hogy!!! :)))

Mindenesetre most ne a babára koncentrálj, tudom könnyű mondani (mi is sokat vártunk rá), hanem arra, hogy minél előbb felépülj, meggyógyulj, és a szervezeted teljes egészében készen legyen egy új élet befogadására.

Mindehhez kívánok Neked sok erőt, pozitív gondolatokat, kitartást!

Ha bármikor kedved van, írj, szeretnék azért tudni róla, hogy minden rendben megy-e.

Vigyázz magadra, puszi!

12 h km

2010. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

szia , nagyon aranyos vagy hogy írtál.

Remélem a te rosszulléteidenk tényleg lassan vége, általában 12 hét ig tart.

Nekem annyira nincs nagy bajom, kimerültem és szívizom görcsöm volt, de minden rendben. És még soha nem csináltam méregtelenítést , semmilyen módon , hát 33 évesen ennek is eljött az ideje.

Nagyon pozitív vagyok (eleve ilyen a beállítottságom)

nem gondolok a babára, sokat vagyunk a természetben , síelünk amikor csak tudunk, meg hó ember építés , (van a családban kisgyerek). SZóval befejeztem minden tervezgetést, majd jön a pici ha akar.

Lassan megyünk külföldre síelni, már nagyon várom.

Hétvégén meg elmentük welneselni (szauna, meleg fürdő, pihi)

kihasználom , ha már így alakult.

majd még jelentkezem,

vigyázzatok magatokra, Puszi

2010. jan. 27. 18:25
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Az nagyon jó, ha ennyire lefoglalok magad, de vigyázz magadra, nehogy megint kimerülj!

Mi a héten voltunk uh-n, láttuk a picit mozgolódni, hatalmas élmény volt. :)

A rosszullétekkel kapcsolatban mindenki ijeszteget, hogy eltarthat a 20. hétig is... na puffff... az még kicsit messze van. :)

Méregtelenítést még én sem csináltam, egyszer majdnem neki álltam, aztán még sem sikerült. :) De biztos, hogy hasznos a szervezetnek.

Óvatosan a sílécekkel. :)

Kellemes pihenést kívánok, és nagyon vigyázz magadra!

Puszillak

12 h km

2010. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!