Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-12 nap ovu után nekem még...

11-12 nap ovu után nekem még soha nem volt ilyen. Mi lehet?

Figyelt kérdés
nézni szoktam hogy milyen a állagú a hüvelyi nyákom, és ma uúgy mint az elmúlt napokban ragadósnak mondanám. Viszont a wc papíron picit elszineződött, éppen a fehér papíron látszik, hogy ez nem fehér, de nagyon halvány az elszineződés nem is tudom hogy rózsaszín vagy halványan barnás???!!Az ovu után minden hónapban 14 nap után jön meg a 15.napon.tehát ez nem korai mensinek?
2010. jan. 3. 21:28
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm.

A pozitív az tényleg sötétebb lett mint a controll?

Hány órakor nézted?

Azért mert én Egyszer néztem, 5 napig mindíg este 18 h körül , és látható volt hogy sötétedik , de nem lett olyan sötét mint a contorll , aztán meg szépen elkezdett halványodni.

Állazért , mert az LH csúcsot nehéz elkapni, és lehet hogy nekem Délelőtt kell néznem , volt akinek így lett sötétebb , hogy nézte délelőtt is meg este is , és ekkor jött rá.

Szerinted?

2010. jan. 12. 13:33
 22/33 anonim ***** válasza:
Én vagyok, akinek szintén megjött. Lh-tesztben tapasztalt vagyok, nekem mindig erősebb a teszt, mint a kontroll, amikor pozitív. De! nem mindenkinél van így, és a ciklusaid se biztosan egyformák, ezért érdemes a +-nak vélt nap után is folytatni a tesztelést. Nekem ált. 2 napig +. Sok sikert!
2010. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. jan. 12. 19:20
 24/33 anonim ***** válasza:

Szia! Én délután néztem, mindig egyidőben, olyan 3 óra körül. Nekem két napig volt ugyanolyan erős, mint a kontroll csík, előtte és utána halvány volt.

CSatlakozom az előttem szólóhoz, minden nőnek más és más a ciklusa. Általában az lh tesztekre rá van írva, hogy kb. mikor érdemes elkezdeni a tesztelést, így nyomon tudod követni az erősődést. Majd jelentkezz, hogy mi újság, nagyon drukkolok Nektek!

a 10 hetes km

2010. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Ok majd írok.

Köszönöm mindenkinek.

És sok sikert azoknak akik szeretnének kisbabát, neked kedves 10 hetes km, nagyon nagyon sok boldogságot kívánok, és természetessen jó egézséget.ma vagyok a 9. napon , kb 4-7 nap és ovu. majd jelentkezem.

2010. jan. 13. 21:33
 26/33 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm!

Átlagosan milyen hosszúak a ciklusaid? Mert a számított ovu előtt azért pár nappal már csináld az lh teszteket, hogy az erősödés egyértelmű legyen! Sok sikert, és mindent bele! :)

a 10 hetes km

2010. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

SZia ,


ÁLtalában 29 naposak .

képzeld tegnap volt nyálkás váladékom, nagyon sok és nagyon nyúlós, ilyen még soha nem volt nekem, és korán is volt , mármint a 10. napon.

2010. jan. 15. 16:46
 28/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor kb. a 14-15. napon lehet ovud, szerintem holnaptól már csináld az lh tesztet, hogy az erősödés teljes mértékben egyértelmű legyen.

Nem értem, mi lehet Nálad ez a folyás, nem lehet, hogy korai pé-d volt? Bár akkor általában sűrű krémes szokott a folyás lenni. Írj ám, mert szorítok! :)))

a 10 hetes km

2010. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Szia!!!! Nem írtál, mi újság? Használtál ovu tesztet?

a 11 h km

2010. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Szia , nem de napra posntosan hétfőn volt ovum , pont akkor voltam orvosnál.Állapotvizsgálatra jelentkeztem be tavaly, és hétfőre volt időpontom. Nőgyógyászatilag minden rendben , de most hat hétig gyógyszert szedek(homeopátiás) és ezért mondták hogy most ezt a hónapot hagyjuk ki.Sajnos 16-án rosszul lettem itthon, mevizsgáltak és a szívemmel van valami, kimerültség miatt ezért arra is kaptam gyógyszert, mondták hogy aznap van pém ezért 3 napig ne is legyünk együtt, ettől még a szombati együttlétből lehet baba:))

A májamra is kaptam gyógyszert mert tele van méreg anyaggal és tisztító kúrát csinálok ezért sem lenne most a legjobb teherbe esnem.Viszont jó hír hogy áll ez után talán könnyebben sikerül, és a méreganyagok miatt nem sikerült a baba.

Te hogy vagy? hogy vagytok?

2010. jan. 23. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!