Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-12 nap ovu után nekem még...

11-12 nap ovu után nekem még soha nem volt ilyen. Mi lehet?

Figyelt kérdés
nézni szoktam hogy milyen a állagú a hüvelyi nyákom, és ma uúgy mint az elmúlt napokban ragadósnak mondanám. Viszont a wc papíron picit elszineződött, éppen a fehér papíron látszik, hogy ez nem fehér, de nagyon halvány az elszineződés nem is tudom hogy rózsaszín vagy halványan barnás???!!Az ovu után minden hónapban 14 nap után jön meg a 15.napon.tehát ez nem korai mensinek?
2010. jan. 3. 21:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Három dolog lehetséges:

1 beágyazódástól van barnás-rózsaszínes maszat

2 mensi előjele

3 megszokottnál kissé durvább hevesebb szex ami felsértette a hüvely nyálkahártyáját

2010. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

köszi a válszt, a 3.kizárva.

Az 1 ben max reménykedhetek,viszon a mensi előjel nekem ovu után a 14.nap este jelentkezik pici barnázással és a 15.napon délelőtt szokott megjönni.de hogy 11-12 nap? 4 hónapja mérem a hőmet , és ahogy leírtam mindíg úgy volt , ami változó az ovu napja 13-16. nap között volt.

2010. jan. 4. 20:56
 3/33 A kérdező kommentje:

KÉrdező vagyok , azóta annyi változott , hogy kedden és szedán is barnázgattam,tegnap délután talán volt egy kis vérzés , meg ma is van , de annyira kevés hogy szinte 1-1 betét kibírná.

A hőm meg nem esett le csak egy napra? 36,5 , ma megint 36,7, a barnázásnál 36.8 ,36.7 volt.

Járt így valaki?

2010. jan. 7. 15:18
 4/33 anonim ***** válasza:

Szia, én is úgy voltam,mint te. (ma du írtam ki kérdést is róla) Én is a 12.dpo-n vagyok és soha nem tapasztaltam,de ma igen,hogy kicsi barnás pöttyöket töröltem. Meg egyszer nagy wczés után kis rózsszíneset. Soha nem volt a 15.dpo előtt ilyen, nekem is a 15.dpo-n szokott megjönni,aznap max ezzel indul a mensi, de máskor soha nem tapasztaltam még.

Szerintem beágyazódás lehet. :)

De hogy ennyire elnyúlik neked, azt nem tudom, hogy lehetséges-e.

A hőm nekem is 36,9 körüli, ma 2,5 órával korábban keltem és 36,7et mértem, úgyhogy nem értékelhetőnek veszem.(mindig annyi,amikor korábban kelek)

2010. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vagyok így, rózsaszín pecsét. 12. napon vagyok. Majd kiderül...
2010. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Oh most olvasom, hogy te ezt korábban írtad. Akkor pont ma esedékes, nem? Hogy állsz?

Remélem,nem jött meg!!!!

Nem teszteltél még?

(előző vok)

2010. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
(mármint az azt megelőző:)
2010. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nekem is a ciklus 26. napján volt rózsaszínes pecsételésem, másnap már pozitívat teszteltem. De sajnos az a babám nem maradt meg. :( Most mikor teherbe estem, először sűrű krémes folyásom volt, utána száraz voltam, majd megint jött a krémes.

Kívánom Mindenkinek, aki szeretné, hogy Baba legyen Nálatok!!!!! Majd írjatok, hogy mi újság! Drukkkk!!!!

9 hetes km

2010. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
És hány naposak a ciklusaid?
2010. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? 16:44 vagyok. Nekem megjött.
2010. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!