Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-12 nap ovu után nekem még...

11-12 nap ovu után nekem még soha nem volt ilyen. Mi lehet?

Figyelt kérdés
nézni szoktam hogy milyen a állagú a hüvelyi nyákom, és ma uúgy mint az elmúlt napokban ragadósnak mondanám. Viszont a wc papíron picit elszineződött, éppen a fehér papíron látszik, hogy ez nem fehér, de nagyon halvány az elszineződés nem is tudom hogy rózsaszín vagy halványan barnás???!!Az ovu után minden hónapban 14 nap után jön meg a 15.napon.tehát ez nem korai mensinek?
2010. jan. 3. 21:28
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött, lehet hogy ez az egész azért alakult így , mert kicsit meg voltam vagyok fázva.

Köszönöm mindenkinek. és Boldog babavárást a kismamának.

A többieknek meg sok sikert!!!!

2010. jan. 8. 10:03
 12/33 anonim ***** válasza:

Jaj de sajnálom! De ne keseredj el, ne add fel! Jönni fog az a pici baba! Mi is sokáig vártunk rá, és végre sikerült!

Sok sikert!

9 hetes km

2010. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és gratulálok.


Jó egézséget,és boldog babavárást kívánok tiszta szívemből.

2010. jan. 8. 11:51
 14/33 A kérdező kommentje:

kedves 9 hetes km, mennyi idő után sikerült?

és kellet valamit tenned érte , vagy természetes úton, minden külső (gyógyszer , vagy egyéb beavatkozás) behatás nélkül sikerült?

2010. jan. 8. 11:53
 15/33 anonim ***** válasza:

Nekünk a 10. hónapban sikerült. Már nagyon aggódtam, mert kipróbáltam sok mindent,a barátcserje kapszulát, a gynex cseppet, a különböző teákat, de csak nem akart sikerülni. Sokszor én is barnáztam már mensi előtt, hormonproblémára gyanakodtam. Felhagytam mindenféle "csodaszerrel", és elmentünk dokihoz, hogy adjon beutalót hormonvizsgálatra. Nem nagyon akart, mivel még nem próbálkoztunk egy éve, de mikor mondtam neki, hogy barnázok, rögtön megírta a beutalót. A doki javaslatára abban a hónapban ovulációs tesztet használtam, bár feleslegesnek tartottam, mert mindig tudtam mikor van peteérésem. Elmentem a vérvételekre, a férjem spermáját is megvizsgálták. Abban a hónapban 100%-ban lemondtam arról, hogy orvosi segítség nélkül sikerülhet a baba. Nem gondoltam rá, nem azért voltunk együtt, hogy sikerüljön, hanem mert jól esett. Mikor mentem az eredményekért hónap végén, már három pozitív teszttel a kezemben mentem. Pedig akkor még nem is késett. A ciklusom 23. napján sűrű krémes folyásom volt, ami nekem nagyon furcsa volt, gondoltam hátha sikerült, mondtam is a páromnak, hogy folyásom van, nem tudom mitől lehet. Két nap múlva csináltam egy tesztet, és még ki sem értem a wc-ről, már pozitív volt. Teljesen elképedtem, nem hittem a szememnek, rohantam a páromhoz. Nézett rám nagy szemekkel, kérdezte, hogy ez megint olyan ovuteszt? Mondom nem, ez rendesen terhességi teszt. Alig akarta ő is elhinni. :)

Szóval ne add fel, látod akkor sikerül amikor az ember a legkevésbé sem számít rá! Igaz lehet az, hogy nem szabad rágörcsölni a témára. Nekünk Karácsonyi ajándékként jött, ennél szebb ajándékot nem is kaphattunk volna!

Ti mióta próbálkoztok?

Sok sikert és kitartást kívánok!

És köszönöm a gratulációt!

Ne haragudj, hogy hosszú lett.

9 hetes km (holnap már 10) :)))

2010. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Sajnálom, kedves kérdező. 16:44
2010. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

már egy éve védekezés nélkül vagyunk együtt, de nem vagyunk szex örültek , és év elején lett vége a ház felújításunknak, tehát volt hogy csak hétvégén voltunk együtt , ami azért elég kevés , ill kicsi az esély.

5 hónapja hőmérőzőm , szedtem én is barátcserjét, teák , vitaminok, egyszer próbáltam az ovu tesztet , ami nekem teljessen stimmelt a hőmérőzéssel , ezért azt már nem is használtam.egyébként decemberben jelentkeztem be orvoshoz és jan 18-ra kaptam időpontot.és megbeszéltük , hoyg januárban a párom is elmegy orvoshoz. Egyébként megfogadtam hogy most ebben a hónapban semmit nem teszek, csak éljük az életünket. ma pl. már nem mértem a hőmet sem.Majd meglátjuk.


Kedves 9hetes km, azért te ovut használtál?jól értem?

Mert max arra gondoltam , hogy csak azért hogy tudjuk a napját esténként egy ovut megnéznénk .

Mit gondolsz? Gondoltok?

2010. jan. 10. 11:29
 18/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, használtam ovut abban a hónapban, amikor összejött. De máskor is olyankor voltunk együtt, mert mindig szabályos 28 napos ciklusaim voltak. Az ovu egy rásegítés volt, szerintem egy próbát mindenképp megér. :) És akkor tessék ráhajtani az együttlétekre. :)))))

Gondolom a doki majd elküld Téged is hormonvizsgálatra, nekünk annyiban szerencsénk volt, hogy olyan dokihoz mentünk, aki nőgyógyász is és andrológus is, így a férjemet is megvizsgálta.

Írj majd hogy mi újság, hogy alakulnak a dolgok. Sok sikert! :)

a 9 hetes km (most már 10)

2010. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszolsz, még egy utolsó kérdésem lenne, az ovu tesz amikor + lett akkor voltatok együtt , vagy utána nap, Ill a te esetedben igaz e hogy minden nap a+ ovu környékkén?
2010. jan. 11. 09:35
 20/33 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 13. és 14. napon volt plussz az ovu tesztem, a 15-en már nem, csak egy haloványocska csíkocska volt ott. Mi a 12., 13., és a 15. napon voltunk együtt, sajnos a 14. kimaradt, mert nagy takarítás volt, és estére már nem voltam magamnál. :) Nyugodtan kérdezz, amiben tudok segítek.
2010. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!