Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Volna rám pár percetek?

Lányok! Volna rám pár percetek?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy sikerült. Terhes vagyok. Legalábbis két pozitív teszt erről árulkodik, de bizonyosságot csak holnap reggel mond az orvos.

Azoknak szeretnék egy kis reményt, erőt nyújtani, akik régóta tervezik a babát. Nálunk 3 év után következett a csoda, ami szinte tényleg csoda. Nincs (vagy mégis van?) peteérésem, május óta próbálnak stimulálni, több-kevesebb sikerrel. November végén inszemináció mellett döntöttünk az orvosommal, de nem tudta megcsinálni, mert csak 3 mm-es tüszőm érett. Viszont valamire az is jó volt, mert most spontán sikerült. Magam sem értem, talán holnap válaszokat is kapok.

Lányok, ne adjátok fel!! Mindenkinek eljön az ideje.

Viszont azt kell mondanom, hogy tényleg van abban valami, hogy akkor jön, amikor nem számítasz rá. Ebben a hónapban is gondolkoztam, reménykedtem, bíztam, de tudtam, hogy felesleges, hiszen nincs tüszőm. És lám... A tesztre rá sem néztem, a férjem szólt utánam, hogy "Anya, a másik csík halványabb." Mi? Milyen másik csík??? Szegényem összekeverte az ovuteszttel, ahol ugye nem jó, ha az egyik csík halványabb. Aztán a ma reggeli teszt már sokkal erősebb volt, és most nagyon boldog vagyok!


Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok, és szeretném megköszönni a rengeteg tanácsot, bíztatást, jó szót, amit az elmúlt év során kaptam itt.

Sok puszi Nektek


2009. dec. 28. 10:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
juj de jó gratulálok a babádhoz ! :))
2009. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
ohh, várj, mindjárt morzsolom a könnycseppeket...
2009. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező!!!

Szívből gratulálok, vigyázz magatokra nagyon hogy minden a legnagyobb rendben legyen :)) Megtörtént a csoda és ez a lényeg mostantól!!

9 hónapos kislány anyukája

2009. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Látom, ma mindenki nagyon jó formában van. :)
2009. dec. 28. 11:24
 5/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok és sokunk nevében is írhatom,Köszönjük a reményt amit szerintem már páran(engem is bele értve)el veszítettünk!Mi is három éve szeretnénk már babát de eddig nem igazán sikerült!Minden hónapban el tervezem,hogy igyekszem nem foglalkozni vele hátha tényleg segít de sose tudom betartani viszont odáig már el jutottam,hogy ha meg is jön tudomásul veszem és nem török össze!Remélem hamarosan már tényleg félre tudom tenni a vágyakozásom és nekünk is segíteni fog a"nem görcsölök rá"nézet!
2009. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Gratulálunk!:)

Esetleg majd írj, mi volt a dokinál!

2009. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A babához gratulálok, nővéremnek szurkolunk éppen, hogy összejöjjön nekik...
2009. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A babához gratulálok, kedves kérdező! :) Én is friss kismama vagyok (6 hetes), már van egy kisfiam, volt 2 vetélésem (8 hetesen és 19 hetesen), tudom milyen érzés vágyni egy babára.


Aki pedig nem tud veled örülni, nem is értem miért kell kommentet írjon. Sajnálom, hogy vannak ilyen emberek is...

2009. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Gratula! Majd írj, hogy mit mondott a doki!
2009. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
neked meg kedves kérdezö,szivböl gratulálok.megérdemelted a babát,3év várakozás után:)minden jót nektek:)
2009. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!