Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kettőzött méhem van. Nehezebbe...

Kettőzött méhem van. Nehezebben sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Bár orvosom azt mondta, hogy ő szerinte nem fog sikerülni. Valaki van ugyan így ?
2014. máj. 5. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehezebb az esély a teherbe esésre és ha netán sikerül hatalmas a vetélés kockázata. Műtétileg általában orvosolható.
2014. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ettől féltem :( Annyira szeretnénk babát :(
2014. máj. 5. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Képet tudsz küldeni?
2014. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is kettőzött méhe van. Azt mondta az orvosa, ha gyereket tervez, előtte gyógyszeres kezelés kell majd, hogy megtapadhasson. Ehhez képest mindkét gyerekkel spontán esett teherbe, és teljesen problémamentesen kihordta őket, még csak veszélyeztetett terhes sem volt.
2014. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miről küldjek képet ?
2014. máj. 5. 23:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondott semmilyen gyógyszeres kezelést csak annyit, hogy vagy nem lehet baba, vagy nem fogom tudni kihordani.
2014. máj. 5. 23:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal a sövényt műtéti úton át tudják vágni, utána már nem áll fenn ez a probléma. Részleges, vagy teljes sövény van?
2014. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Barátnőmet megműtötték, a műtéti hegek miatt kellett volna elvileg a megtapadás elősegítésére a gyógyszer, de úgy tűnik, a megtermékenyített petesejt magától is talált olyan helyet, ahol épp nincs heg.
2014. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kétszarvú méhem van. A teherbeeséssel nem volt gond, viszont a 28. hétih tudták csak bent tartani. 1220 grammal született. Fokozottan figyelték a terhességem és 24. héttől kórházban kellett feküdnöm. A méhem egyik felében tudott csak fejlődni a pici. Sajnos nekem az első ultrahangon vették észre, addig fogalmam sem volt róla. Viszont az orvosom azt mondta, hogy műthető lett volna. Valamikor hamarosan rá is szánom magam a műtétre.
2014. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!