Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban használtam...

Ebben a hónapban használtam először lh tesztet. 3 napon át halványabb volt a második csík, a 4. nap már csak a kontrollcsík volt. Nem volt peteétrésem ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

dehogynem volt! A halvány csík az csak a lutein mennyisége miatt halvány, de attól még a pete érett és a sárgatest jelen volt.

Ha nincs pé akkor az lh nem mutathat semmit, mert csak azt az egy hormont jelzi ami ilyenkor termelődik.

2008. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ajjj, de jó, hogy ezt mondod. A használati útmutatóra az volt írva, hogy csak akkor pozitív ha ugyanolyan erős a tesztcsík is mint a kontrollcsík. Remélem lesz eredmény, mert éppen nyaralni voltunk a párommal, szóval volt időnk egymásra.

köszönöm a választ!

2008. júl. 27. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is volt peteérésed. Egy jótanács ha elfogadod. Délután vagy este tesztelj /ha esetleg most még sem jött össze/ és kevés folyadékot igyál a tesztelés előtt kb 2 órával.
2008. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze, hogy megfogadom, köszönöm szépen. nekem van egy kis gyanúm, hogy valami történik odabenn... fájnak a melleim, folyton érzem a méhemet vagy petefészkemet egy pár napja, ma pedig volt egy kis barna pecsételés... nagyon izgulok. volt már egy terhességem ami vetéléssel végződött, és akkor is nagyon korán kezdett fájni a mellem.
2008. júl. 28. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!