Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 18. napon tesztelte...

Aktus után 18. napon teszteltem, nem értem az eredményt: a második vonal előbb feljött mint a kontrollcsík, majd eltűnt? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Együttlétünk után 18. napon, ma reggel teszteltem. (Kb mostanra várom a menszeszt)

Ahogy haladt a vizelet a teszten először vörös lett a második csík (azaz pozitívat mutatott), majd ahogy "végigfolyt" a teszten feljött a kontrollcsík, majd az első vonal el is tűnt - azaz már negatívat mutatott.

Én úgy láttam mintha a papír tesztcsíkom kicsit "megviselt" lenne, azaz mintha kicsit el lenne szakadva vagy ilyesmi.

Csináltam ugyanebből a vizeletből másik tesztet, ez negatív lett.

Most akkor mi van? Tudnátok segíteni? Történt mással is ilyen, hogy először pozinak tűnik, majd negatív lesz belőle?

Nem akarunk gyereket......

(Remélem sikerült érthetően leírnom hogy mi történt :))


2011. jan. 10. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másik márkájú tesztet. Holnap vagy a napokban tesztelj újra. Ha pozitív, menj orvoshoz, mond el neki, hogy egyik pozitív lett, másik negatí, nem tód mi van, vizsgáljon meg. A megviselt teszt valószínű hibás volt.
2011. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismételj másik márkájú teszttel, és ha már tesztet veszel ugyanott kapsz gumit is, hiszen nem akarsz gyereket.
2011. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!